فهرست
خبر رسمی؛ استقلال با جباری یک‌طرفه فسخ کرد
خبر رسمی؛ استقلال با جباری یک‌طرفه فسخ کرد

خبر رسمی؛ استقلال با جباری یک‌طرفه فسخ کرد

آی اسپورت – ماجرای پیچیده قرارداد مجتبی جباری با استقلال، سرانجام امروز با فسخ یک‌طرفه قرارداد توسط این باشگاه به پایان رسید. او از باشگاه استقلال شکایت کرده بود و کمیته تعیین وضعیت سازمان لیگ بارها این پرونده را مورد بررسی قرار داده بود وباشگاه استقلال امروز تصمیم گرفت به صورت یک‎طرفه قراردادش را با این بازیکن فسخ کند. او در این فصل در مجموع 171 دقیقه برای استقلال به میدان رفت و در آخرین روزهای حضور منصوریان روی نیمکت، توسط مدیران این باشگاه از حضور در تمرینات منع شد. جباری یک جلسه هم با وینفرد شفر برگزار کرد تا در صورت فراهم شدن شرایط به تیم برگردد اما این اتفاق نیفتاد و سرانجام امروز جدایی او از استقلال رقم خورد.

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-01-15 16:30:00
نظر دهید

۵ نظر
پیام
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
اشتباه نمی کنید! ... تو خبرگزاری ها نوشته که باشگاه استقلال یک طرفه فسخ کرده نه جباری!
باشگاه هم یک طرفه فسخ کرده تا مهلت نقل و انتقالات تموم نشده بازیکن بگیره ...
۳ ۲
عری ب لنگ
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
حالت خوب نیست انگار یا تو اخبار نیستی. کدوم بازیکن و میخواد بگیره که پشت سر هم داره فسخ میکنه . این بی بته فقط داره تیم و نابود میکنه
پیام
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
فکر کنم تو توی باغ نیستی! ... من خبری که توی آی اسپورت زده رو می گم ... با جباری چیکار دارم!
تو همه خبرگزاری ها نوشته که باشگاه با جباری قرارداد رو یک طرفه فسخ کرده نه جباری با باشگاه ...
خدا شفات بده!
البته الان خبر توی آی اسپورت درست و اصلاح شد ...
۳
**
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
لعنت بر کسانی که این رفتار و با مجتبی کردن.
سالار
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
متاسفانه وزارت ورزش با گماردن نوچه بله قربان گویی که بویی از مدیریت فوتبال نبرده کمر به نابودیه استقلال بسته. واقعا نمی دونم آقایون گودرزی و سلطانی فر چه عقده و حقارتی نسبت به استقلال داشتن که تیم نیمه نهاییه آسیا تو سال92 رو به این روز انداختن.!!. متاسفانه بزرگترین مشکل استقلال مدیریته و تا اون اصلاح نشه هیچ امیدی به موفقیتش نیست. در مورد جباریم باید بگم که با تمام احترام، دوره امثال جباری،حیدری،رحمتی،پژمان و.. تموم شده. بازیکنایی که سنشون بالا رفته و فقط به پشتوانه اسم بزرگشون می خوان تو فوتبال بمونن. تیم نیاز به خون تازه و بازیکنای جوون تر داره.اما این وسط نوع برخورد با جباری اشتباه بود و باید با حرمت باش برخورد می کردن.امیدوارم هوادارای باهوش استقلال بدونن که تمام بلاهایی که تو این پنج سال سرشون اومد به دلیل داشتن مدیر بی کفایت بوده و هر چه سریع تر بساط این آقایان حلقه به گوش رو جمع کنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر