فهرست
لو رفت؛ جزئیات گفتگوی حسینی با شفر
لو رفت؛ جزئیات گفتگوی حسینی با شفر

لو رفت؛ جزئیات گفتگوی حسینی با شفر

آی اسپورت - برد شیرین نفت در مسجدسلیمان با یک حاشیه بزرگ برای استقلالی‌ها توأم بود. آتش زیر خاکستر اردوی آبی‌ها با ادامه نیمکت‌نشینی‌های سیدحسین حسینی شعله‌ور شد تا دردسری بزرگ گریبانگیر باشگاه و سرمربی آلمانی شود. حسینی که خیلی امیدوار بود در جنگ تکراری با نفتی‌ها برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال به میدان برود، وقتی شنید وینفرد شفر برخلاف صحبتی که در نشست شب قبل از بازی داشت، دوباره به کاپیتان اول اعتماد کرده، از کوره در رفت و بعد از هفته‌ها سکوت علیه کادر فنی مصاحبه کرد و از باشگاه خواست رضایتنامه او را برای نیم‌فصل صادر کند. ادعایی جنجالی که شوک بزرگی به اردوی آبی‌ها وارد کرد و باعث شد برد این تیم در بازی جنجالی مسجدسلیمان تحت‌الشعاع اعتراضات سیدحسین حسینی قرار بگیرد.

سرمربی آلمانی صبح دیروز قبل از بازگشت زودهنگام ۶ ملی‌پوش استقلال به تهران، نشستی کوتاه با دروازه‌بان معترض داشت تا پیرامون صحبت‌های او از سیدحسین بازخواست کند. در این نشست کوتاه حسینی خطاب به شفر گفت: «شما هم جای من بودی، خسته می‌شدی و زیر بار فشار‌ها از کوره درمی‌رفتی! الان هم ادامه این وضعیت تحمل‌کردنی نیست و همان‌طور که بار‌ها با هم صحبت کردیم، باید تصمیمی بزرگ، اما خلاف میل باطنی بگیرم تا آینده‌ام نابود نشود.»

بعد از بازگشت ملی‌پوشان به تهران، تماس‌هایی از سوی مسئولان باشگاه با وینفرد شفر در مسجدسلیمان برقرار شد تا نظر سرمربی استقلال در برخورد با دروازه‌بان معترض اعمال شود. در کمال تعجب مسئولان باشگاه، شفر نه تنها دلخوری از این اتفاقات نداشت بلکه به مدیران استقلال تأکید کرد روند تمدید قرارداد حسینی را همچنان پیگیری کنند و در این راه برای آرام کردن سیدحسین به او وعده بدهند که در بازگشت از اردوی تیم ملی و در اولین بازی رسمی استقلال در لیگ برتر مقابل سایپا، حسینی دروازه‌بان اول خواهد بود.

 

خبر ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-10-09 08:45:00
نظر دهید

۲ نظر
اشکان۴
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
حالا برانکو بود جوری باهاش لج می کرد که از زندگی ساقط می شد
این تجربه بالای مربی آلمانی رو می رسونه
رحمتی رفتنیه
رحمتی گذشته و حال استقلاله
ولی
حسینی آینده استقلاله
۶ ۱
6
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
این یعنی باج دادن به بازیکن اگه بازی بعدی فیکس بودن تعجب نکن.نبود باز قهر میکنه و حاشیه درست میکنه. البته تجربه بالای مربی المانی رو تو برخورد با قائدی هم بارها دیدیم همون روزهایی که با دمپایی میومد سر تمرین، دست سرمربی رو پس زد، پیرهن تیم رو کوبید زمین!!
چه میکنه این تجربه!!!!!!!!!
نگه داشتن صندلی به هرقیمتی یعنی همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر