فهرست
مصائب آرسنال برای تمدید قرارداد سانچس
مصائب آرسنال برای تمدید قرارداد سانچس

مصائب آرسنال برای تمدید قرارداد سانچس

آی اسپورت- هر باشگاهی گاهی دچار مشکلات بزرگ می شود و این بار یکی از مشکلات بزرگ مربوط به قرارداد الکسیس سانچس و آرسنال است. او بهترین بازیکن توپچی ها است، از آن بازیکنانی که همه باشگاه ها می خواهند داشته باشند. روش کار او یک مزیت دیگر این بازیکن است. هفته گذشته از او انتقاد شد که چرا بعد از این که تعویض شده واکنش نشان داده است، اما این فقط نشان می دهد که چه بازیکن برنده ای است و چقدر دوست دارد بازی کند.

مشکلی که آرسنال دارد این است که او ارزشش در بازار نقل و انتقالات را می داند، همچنین گفته می شود پیشنهادات وسوسه کننده ای از چینی ها هم دریافت کرده است. او همچنین می داند که باشگاه های دیگری از لیگ برتر هم او را می خواهند. حتی تیم های بزرگ اروپا هم همین طور. دلیل این همه پیشنهاد هم این است که او فقط 18 ماه دیگر قرارداد دارد. اما به غیر از بارسلونا، تیمی وجود ندارد که او را نخواهد.

آرسنال اما نمی خواهد او را از دست بدهد. الکسیس در زمین بهترین گلزن آرسنال است، جادوگرشان است، اما بیرون از زمین رفتن او از باشگاه می تواند یک پیام منفی برای بازیکنانی است که می خواهند به آرسنال بیایند. آن ها می خواهند به این باشگاه بیایند چون یکی از بهترین های دنیا است و همچنین به این دلیل که بازیکنانی مانند سانچس در آن بازی می کنند.

اما خروج او به بازیکنی مانند مسوت اوزیل پیامی می فرستد و او این سوال را از خودش می پرسد که آیا انتخابش درست بوده یا نه و این که آیا باشگاه مسیری درست را طی می کند یا نه. هر بازیکنی از جمله اوزیل بعد از این اتفاقات به فکر آینده خودش خواهد بود.

همه می گویند و درست هم می گویند، سانچس و اوزیل بهترین بازیکنان آرسنال هستند. اگر این دو کمی بیشتر از بقیه دستمزد بگیرند فکر نمی کنم کسی اعتراضی داشته باشد. فوتبال همین است. بازیکنانی مانند سانچس برای مثال همیشه بیشتر از بازیکنی مانند کوکولین دستمزد می گیرند.

آرسن ونگر اما همیشه سعی کرده خیلی مراقب پول باشگاه باشد. اما در این مورد به نظر آرسنال باید بیشتر خرج کند. اشتباه نکنید، من نمی گویم یک بازیکن از باشگاه بزرگ تر است. اگر سانچس به آن ها فشار می آورد یا طمع کرده بود اوضاع فرق می کرد. اما او عالی بازی می کند، در اوج دوران فوتبالی اش است، هواداران او را می پرستند و او بازیکنی اسطوره ای شده است. پس وقتی منطقی است آرسنال هم نباید مخالفت کند.

اگر در ماه های آینده با او قراردادی ببندند و دستمزد بیشتری بدهند تصور کنید این چه تاثیری می تواند در انگیزه و جدیت بازیکن داشته باشد و چقدر به سود باشگاه خواهد بود. آن ها در لیگ برتر هنوز در کورس قهرمانی هستند. در لیگ قهرمانان هم به دور حذفی رسیده اند و اگر قرارداد سانچس تمدید شود بدون شک می تواند اوضاع را برای این تیم بهتر هم بکند.

برای باشگاه سخت است چون حالا دیگر از سراسر دنیا پیشنهادات زیادی دریافت کرده است. آرسنال البته باید راهی پیدا کند و او را در تیم نگه دارد، او برایشان مهم تر از این است که اجازه بدهند به راحتی از تیم برود.

۷    
آی اسپورت
2017-01-21 17:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر