فهرست
ادعای کمال: برخوردم با حاتمی عمدی نبود!
ادعای کمال: برخوردم با حاتمی عمدی نبود!

ادعای کمال: برخوردم با حاتمی عمدی نبود!

آی اسپورت – کمال کامیابی نیا شیرینی برد پر گل پرسپولیس مقابل تراکتورسازی را کم کرد و با اخراج در این بازی، دربی را از دست داد. کمال که در بازی دیروز جدا از اخراج، سه کارته هم شد در گفتگو با ورزش سه از رضا سخندان کمک داور بازی به خاطر حرفی که به زبان آورده عذرخواهی کرده است.
نکته عجیب این مصاحبه، اما جایی است که هافبک دفاعی پرسپولیس مدعی شده اصلا قصد برخورد با فرزاد حاتمی را نداشته است:" من تمام تلاشم را کردم به او برخورد نکنم. آخر نیازى به این خطا نبود. داور به نفع ما با خطاى او روى سیدجلال سوت زده بود، تیم با سه گل پیش است و دقیقه ٨٥ بازى است و من دو کارته بودم، پس براى چه باید این خطا را مى کردم؟ مطمئنا هیچ قصدى نبود و تمام تلاشم را کردم تا با او برخورد نکنم. من واقعا براى توپ رفتم اما به هیچ عنوان از قصد نبود و او فکر کرد از قصد این کار را کرده ام. من فکر مى کنم اگر داور و هواداران را تحریک نمى کرد مى توانست از این صحنه بگذرد." کامیابی نیا در شرایطی چنین ادعایی را مطرح کرده که در تصاویر آهسته مشخص بود که او به صورت کاملا آگاهانه و عامدانه پایش را روی پای فرزاد حاتمی می گذارد تا مهاجم تراکتورسازی عصبانی شود و به حرکت کامیابی نیا واکنش نشان دهد.

 

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-06 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
کجا مشخص بود عامدانه و آگاهانه بوده؟؟؟ حاتمی یهو افتاد جلو پاش اینم تو حرکت بود رو پاش پا گذاشت. باید کارت میگرفت ولی اینجور که شما جوسازی میکنید از عمد نزد.
بهرام
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
ملت رو چیز فرض کن.
دیگه این همه دوربین هست با زاویه های مختلف میگره. هم کار شما اشتباه بود و هم کار حاتمی. به جای این کارا و طلب کار شدن ی عذر خواهی از طرفدار هات بکن که تو بازی دربی محروم شدی.
۷ ۱
موراتا
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۰
عذرخواهی کرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر