فهرست
پیش‎بینی‎ Sky: برد پرگل سیتی و کار سخت چلسی
پیش‎بینی‎ Sky: برد پرگل سیتی و کار سخت چلسی

پیش‎بینی‎ Sky: برد پرگل سیتی و کار سخت چلسی

آی اسپورت- پل مرسون، کارشناس اسکای اسپورتس که معمولا پیش‏بینی‎های درستی دارد، بازی‎های هفته پیش رو لیگ برتر انگلیس را پیش‎بینی کرده.

چلسی Vs واتفورد

بازی بزرگی است. به شروع  فصل نگاه کنید، انتظار می‎رفت چلسی به راحتی از پس تیم‎های دیگر بربیاید. اما با روشی که چلسی در پیش گرفته می‎توان فهمید که کار به این آسانی‎ها هم نیست.

این تیم توسط منچسترسیتی شکست خورد، کریستال پالاس هم این تیم را شکست داد و بعد هم مقابل رم که در اوج نیستت 3 گل خورد و به تساوی دست پیدا کرد. این برای چلسی نگران‎‌کننده است. اگر در این بازی آبی‌ها برنده نشوند و من سیتی هم برنده شود، فاصله دو تیم 12 امتیاز می‏شود. از نظر مردم هنوز راه زیادی برای رفتن مانده، اما سیتی توانسته فشار خوبی روی تیم‌های دیگر وارد کند. به آن‌ها نگاه می‎کنیم و با خود فکرمی‎کنیم این تیم شاید 3 یا 4 بازی را هم نبازد. واتفورد کارش را به خوبی انجام داده، اما باز هم نظر من برد چلسی است.

پیش‎بینی: چلسی 2-1 واتفورد

اورتون Vs آرسنال

کدام آرسنال در این بازی به میدان می‏رود؟ تیمی که یک ماه قبل از بازی مقابل واتفورد دیدیم؟ یا تیمی که مقابل واتفورد بازی کرد؟ این بازی برای رونالد کومان و تیمش بازی‎ای است که باید در آن برنده باشد. به اخراج شکسپیر نگاه کنید، لستر انتظار می‏رود در بهترین حالت در میانه جدول کار را به پایان ببرد. اورتون حالا می‎خواهد برای هفتمین بار یک کفش را بپوشد، کومان هم زیر فشار زیادی است. بعد از این موضوع آن‌ها می‎توانند جز سه تیم پایین جدول باشند.

نظر من برد آرسنال است، می‎دانستم واتفورد این تیم را شکست می‎دهد. اما اورتون در حال حاضر یک تیم نیست. آرسنال برای بازی مقابل این تیم به دردسر نخواهد افتاد. اورتون در تابستان لوکاکو را از دست داده این برایشان سنگین تمام شده است.

پیش‎بینی: اورتون 1-3 آرسنال

 تاتنهام Vs لیورپول

این بازی فوق‎العاده است. به نظرم پرگل خواهد بود و شاید حتی 5 گل داشته باشد. هر دو تیم عالی هستند و فوتبال خوبی ارائه می‌دهند، خط دفاعی تاتنهام عالی است، خط حمله لیورپول هم همین طور. این تیم حرکات خوبی دارد و سرعتش عالی است. تماشای بازی‎ آن‌ها واقعا دیدنی است.

بازی بزرگی است و در آن خبری از فشردگی نیست. هیچ تیمی دفاع نمی‎کند و این یعنی گل‎های زیادی خواهیم دید. بازی تاتنهام در ومبلی را دیده‌ام، این تیم، تیمی که در گذشته می‏دیدیم نیست. به خوبی حریفان را شکست می‌دهد و مطمئن باشد بعد از 20 دقیقه هر دو تیم فوتبالی تهاجمی ارائه می‎دهند. برای هر دو تیم بازی خوبی است. لیورپول هم در این بازی به برد نیاز دارد و این بازی را جذاب‌تر می‎کند.

پیش‎بینی: تاتنهام 3-2 لیورپول

هادرزفیلد Vs منچستریونایتد

به نظرم تیم میزبان شانسی برای گلزنی ندارد. به نظر این تیم کمی از مسیر واقعی خارج شده است. این تیم خوب شروع کرد، اما مقابل تیم‌هایی که فصل گذشته خوب بودند کار این تیم سخت‌تر است. هادرزفیلد مشکل دیگری هم دارد و آن هم در نگه داشتن و در اختیار داشتن توپ است. این تیم فصل گذشته خوب بود، اما در لیگ برتر مثل بازی پینگ پنگ است و توپ مدام جا به جا می‏شود. چیزی جز برد یونایتد نمی‏بینم.

پیش‎بینی: هادرزفیلد 0-2 منچستریونایتد

منچسترسیتی Vs برنلی

برنلی بیرون از خانه عالی کار کرده است و می‌دانم که سیتی ناپولی را 2 بر یک شکست داده، اما بازی می‎توانست 5 بر صفر شود. سیتی در حال حاضر تیمی مهارنشدنی است. دوست ندارم بگویم برد پرگل، چون شاید به تیم‎های دیگر بی‎احترامی شود، مخصوصا که برنلی هم واقعا خوب کار کرده است، اما فکر نمی‎کنم بتواند سیتی را متوقف کند.

پیش‎بینی: منچسترسیتی 4-0 برنلی

 

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-10-20 12:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر