فهرست
نبرد کاملا کلاسیک/ 12گل در 180دقیقه
نبرد کاملا کلاسیک/ 12گل در 180دقیقه

نبرد کاملا کلاسیک/ 12گل در 180دقیقه

آی اسپورت- «دبل» شدن استقلال خوزستان برابر پیکان و حکایت بازی این دو تیم در این فصل، از آن فوتبال های کلاسیک تکرارنشدنی تاریخ لیگ برتر خواهد بود. پیکان هر دو بازی را با یک گل اختلاف می برد ولی بازخوانی آنچه در زمین رقم خورد، جالب است.

 

بازی رفت/ 5 گل

بازی تا دقیقه 74 بدون گل در جریان است که گادوین منشا دروازه استقلال خوزستان را باز می کند. 5 دقیقه بعد، منشا گل دوم خودش و تیمش را هم می زند تا پیکان با خیالی تقریبا آسوده و 2 گل اندوخته به برد بیندیشد. 5 دقیقه به پایان بازی، حسن بیت سعید یکی از گلهای خورده را جبران می کند و میزبان به گرفتن امتیاز امیدوار می شود. دقیقه 90، همه چیز دراماتیزه می شود؛ آیراپتیان، مدافع ارمنستانی پیکان دروازه خودی را باز می کند و بازی 2 بر 2 مساوی می شود. همه فکر می کنند کار تمام شده ولی امیرحسین صادقی دقیقه 5+90 گل سوم و برتری پیکان را می زند.

 

بازی برگشت/ 7 گل

برخلاف بازی رفت، در بازی برگشت برای دیدن گل نباید زیاد منتظر ماند. حسن بیت سعید دقیقه 12 گل اول بازی را می زند. مصطفی ماهی تازه وارد دقیقه 37 گل دوم مهمان را می زند تا این بار استقلال خوزستان در خانه حریف با دو گل جلو بیفتد. پیکان با همین نتیجه به رختکن می رود تا جلالی یکی از بهترین نیمه های مربیانش را رقم بزند. دقیقه 55، بارانی گل اول میزبان را می زند. دقیقه 71، سیاوش یزدانی گل دوم را زده و بازی را به تساوی می کشد. بازی هنوز به دقیقه 80 نرسیده است که موتور گلزنی منشا روشن می شود؛ او ابتدا دقیقه 79 گل اول خودش و سوم و برتری تیمش را می زند. منشا دقیقه 90، دبل بازی رفت را تکرار می کند و پیکان در خانه با نتیجه 4 بر 2 جلو می افتد. کار اما تمام نشده است چون امیرحسین صادقی با خطای پنالتی دقیقه 3+90، باعث می شود بیت سعید گل دوم خودش و سوم مهمان را بزند.

۳    
آی اسپورت
2017-02-14 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر