فهرست
قصه خیابانی؛ بی خبری از عالم و آدم
قصه خیابانی؛ بی خبری از عالم و آدم

قصه خیابانی؛ بی خبری از عالم و آدم

آی اسپورت - جواد خیابانی غزال تیزپای گزارشگرهاست. همان لقبی که خود خیابانی به خداداد داد. جواد خان هم مشابه خداداد عزیزی عمل می‌کند که در ملبورن، مارک بوسنیچ را مقهور فرار و ضربه بغل پای استادانه خود کرد. با این تفاوت که خیابانی همانطور ماهرانه به دروازه خودی گل می‌زند، به دروازه‌ای که خودش دروازه‌بان آن است. به همین سادگی! جواد خیابانی در شرایطی خود را سوژه طنز کانال‌های ورزشی و کاربران در فضای مجازی می‌کند که رقبای او گزارشگرانی چون سرهنگ علیفر، محمد سیانکی و پیمان یوسفی هستند. افرادی که مخاطب دیگر نمی‌داند چطور اعتراض کند که صداوسیمای ملی(میلی) به خواست‌شان توجه کند و به آن احترام بگذارد. نه اینکه همچنان فوتبال‌های مهم و جذاب سهم چنین نام‌هایی شود تا عایدی مردم از همین معدود دلخوشی هم به نازل‌ترین حد خود برسد.

بگذریم... بگذریم که این گفتن‌ها و نوشتن‌ها به بند کفش آقایان در رسانه ملی هم نیست، که اگر بود الان لااقل همان عادل فردوسی‌ پور و مزدک میرزایی را داشتیم و سهم تک گزارشگر استانداردی چون فرشاد محمدی مرام بیشتر از فردی چون عباس قانع در گزارش‌ها بود. جواد خیابانی دیشب در بازی حساس استقلال و سپاهان یکبار دیگر هنرنمایی کرد. یکبار دیگر قدرت خود در بیان جملات منحصر بفرد و طلایی(!) را به رخ همتایان خود و مخاطبان کشید. استاد فرمودند:"سروصدایی از تماشاچی‌ها میاد به گوش من. حالا نمی‌دونم کجا نشستن! بیرون استادیومن یا توی استادیومن..."

بیرون استادیوم؟ عجب! چند ماه است که صدای هواداران پخش می‌شود. از همان روزهای ابتدایی از سرگیری فوتبال پس از تعطیلی چند ماهه به خاطر شیوع کرونا، شاهد این موضوع در بازی‌های داخلی و خارجی هستیم. ابتکاری که با هدف بهبود فضای بی‌روح ورزشگاه‌ها شکل گرفت که به دلیل کرونا تماشاگری در خود نمی‌بیند.

البته مهم نیست، استاد صدایی از هواداران در گوش خود می‌شنود...

۳۷ ۲  
آی اسپورت
2020-08-02 12:59:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۱۷:۳۸
متی الکی! مجبور نیستی اگر کمبودمطلب داری،هرکی رو سوژه کنی ومسخره
۳
رضا
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۰۰
ظاهرا کرونا گرفته بوده اسفند ماه حال مساعدی هم نداشته شاید برای همین بی اطلاع بوده . البته با همه اینها قابل توجیه نیست.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر