فهرست
شفر:می‌خواهند ما را برای دربی تضعیف کنند
شفر:می‌خواهند ما را برای دربی تضعیف کنند

شفر:می‌خواهند ما را برای دربی تضعیف کنند

آی اسپورت – وینفرد شفر در پایان تمرین امروز در جمع بازیکنان استقلال حاضر شد و با آن‌ها صحبت کرد. محور صحبت‌های شفر، بازی با السد و حاشیه‌های آن بود. سرمربی استقلال گفت: «تشکر می‌کنم از آقای فتحی سرپرست باشگاه استقلال به دلیل صحبت‌هایشان و اینکه امروز در کنار ما حاضر شدند. این مهم است که قبل از بازی با السد انگار زمین خورده بودیم ولی الان بلند شده‌ایم. این انرژی و قدرتی که مقابل السد در قطر ارائه دادیم را باید همیشه نگه داریم. باید روی اشتباهاتمان کار کنیم. ما همه یک تیم هستیم. باید با هم بجنگیم. نظم، نظم و نظم در تیم ما شماره یک است.»

شفر درباره حاشیه‌های اخیر باشگاه گفت: «بازیکنی که نظم نداشته باشد از تیم ما کنار گذاشته می‌شود و فرقی هم ندارد که بازیکن با تجربه‌ای باشد یا بازیکن جوان ما محسوب شود. همیشه باید تمریناتمان همان چیزی باشد که در قطر بود و بازی‌مان هم همان نمایش باشد. استقلال واقعی این بود. همانطور که آقای فتحی گفت، کاری نداشته باشید که در فضای مجازی چه چیزی نوشته‌اند. آن کسانی که آن حرف‌ها را می‌زنند به دنبال این هستند که ما را برای دربی ضعیف کنند. کسی نمی‌تواند ما را متوقف کند اگر ما همه باهم باشیم.»

شفر از فشارهایی که در فضای مجازی درباره بازی کردن بعضی از بازیکنان وجود دارد گفت: «هیچ بازیکنی که روی نیمکت می‌نشیند، حق ندارد با صورت ناراحت روی نیمکت باشد. همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان هم باید بجنگند برای کل تیم. بهترین مهاجم لیورپول روز گذشته وارد زمین شد و این تیم پیروز شد. کسی نگفت چرا او روی نیمکت بوده و همه گفتند تیمشان برنده شده است. همه باید روی خودشان کار کنند تا بهتر شوند. دوباره می‌گویم که هیچکس بخاطر مطالب فضای مجازی به ترکیب نمی‌آید و از ترکیب خارج نمی‌شود. مثلا وقتی قائدی بازی می‌کند و عوض می‌شود، کسی نمی‌تواند بگوید چرا بازی کرد یا بازی نکرد. این مطالبی که در فضای مجازی مرح می‌شود اصلا مهم نیست. در بازی با نساجی باید با همین قدرت به میدان برویم و پیروز شویم. باید ببریم. مهم این است که آقای فتحی به عنوان نفر اول باشگاه پشت شما هستند و به بقیه حرف‌ها توجهی نکنید چون شایعات زیاد هستند.»

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-09-19 13:30:00
نظر دهید

۷ نظر
عروس السد
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
خخخخخخخ
۵
عروس السد
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
خخخخخخخ
۵
****+******
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
شفر مربی خوب و کار بلدی است اگه کارهای شومنی رو کنار بذاره و متوهم نشه
۴
حرف حساب
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
میگم دوباره فرار کنید ترکیه! هشتم مهرماه بیایید بگید ما حاضریم فردا بازی کنیم! بعد چون پرسپولیس به خاطر آسیا نمیتونه بازی کنه، برید جلوی وزارت عررر بزنید که پرسپولیس رو سه هیچ بازنده کنید! آی وزیر پرسپولیسی....!!! خخخخخخ
۹
سوراختور
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
برای دربی ترکیه گزینه خوبیه برا اردو
۵
!!!
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
بازم رویافروشی و وعده سرخرمن و حمله به دشمن فرضی!!!
۷
كسري
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
وينفرد شفر اايرانيه دروغ ميگه المانيه.بابا اين كيه ديگه؟؟تقصير ندارين با كيسه جماعت نشست و برخواست كردي و تو هم دچار توهم شدي.اخه مرتيكه ي خرفت وقتي تو پيجها هي ميگن قاعدي رو بزار يه مشت ادمين بيسواد احمق كيسه و تو هم گوش ميدي به حرفشون ديگه چه نيازي هست كه بخايم ما تضعيفت كنيم؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر