فهرست
کوواچ و اعتراف به اشتباه در مورد توماس مولر
کوواچ و اعتراف به اشتباه در مورد توماس مولر

کوواچ و اعتراف به اشتباه در مورد توماس مولر

آی اسپورت - توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، این روزها شرایط خوبی را در این تیم تجربه نمی‌کند. مولر از ابتدای فصل در اکثر بازی ها کار را به عنوان نیمکت نشین آغاز کرده و فرصت کمی به او برای حضور در زمین رسیده است؛ موضوعی که باعث شده طی روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر جدایی این ستاره آلمانی از بایرن مونیخ در ماه ژانویه شنیده شود.

او در هیچ‌کدام از پنج بازی اخیر بایرن مونیخ در ترکیب اصلی نبوده است و کواچ هم پیش از شکست خانگی 2 بر یک اخیر باواریایی‌ها مقابل هوفنهایم گفت که این بازیکن در آینده تنها زمانی فرصت بازی به دست خواهد آورد که دیگر بازیکنان هم‌پست او در ترکیب اصلی آماده نباشند.

کوواچ امروز در نشست خبری پیش از بازی خارج از خانه تیمش مقابل آگزبورگ گفت:« حرف‌هایم اشتباه بود. باید طور دیگری منظورم را انتقال می‌دادم، اما به من ثابت شده است که تصورم درباره عملکرد مولر وقتی که او را به عنوان بازیکنی تعویضی به میدان می‌فرستم، اشتباه بوده است. فردای آن روز من با توماس صحبت کردم و همه چیز روبه‌راه است.

با نارضایتی مولر چگونه کنار می‌آیم؟ خیلی واقع‌‌گرایانه. ما پیش از این درباره این موضوع صحبت کردیم. مهم نیست کدام بازیکن فرصت پیدا می‌کند یا نمی‌کند. مسئله فقط یک بازیکن نیست، مسئله منافع بایرن مونیخ است.»

سرمربی بایرن مونیخ باز هم حاضر نشد به مولر بابت به دست آوردن زمان بیشتر برای حضور در ترکیب این تیم ضمانت بدهد و افزود:« مشخص است بازیکنانی که بازی نمی‌‌کنند، ناراضی خواهند بود. در سایر باشگاه‌ها هم وضعیت همین است اما تمام سرمربیان بوندس‌لیگا از جمله من، در چنین مواقعی یک تصمیم می‌گیریم. من در تیمم فقط برای 11 بازیکن جا دارم. ما همیشه تصمیمی می‌گیریم که به صلاح تیم باشد و در این میان ممکن است پذیرش برخی تصمیم‌ها برای بعضی‌ها سخت باشد. این در تقدیر یک سرمربی است که هر تصمیمی که بگیرد به نظر عده‌ای درست نیست.»

۳    
آی اسپورت
2019-10-17 22:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر