فهرست
چراغ سبز برانکو؛ عالیشاه برمی‌گردد
چراغ سبز برانکو؛ عالیشاه برمی‌گردد

چراغ سبز برانکو؛ عالیشاه برمی‌گردد

آی اسپورت – امید عالیشاه که در نیم فصل لیگ شانزدهم برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، نزدیک به یک فصل را دور از ترکیب پشت سر گذاشت. این در حالی بود که مشکلاتی که در زمان جدایی از پرسپولیس و حضور در تراکتورسازی برای سربازی با مدیران سابق داشت باعث شد تا طاهری و ترکاشوند با انتقادات تند خود او را بدرقه کنند و حتی در مقطعی مدیرعامل سابق اعلام کرد قرارداد این بازیکن که نیم فصل دیگر از آن باقی مانده را فسخ کرده‌اند.

با این حال برانکو ایوانکوویچ در حاشیه گفتگوی روز گذشته خود و در واکنش به این سوال که آیا در صورت ادامه محرومیت از نقل و انتقالات برای فصل آینده با مشکل مواجه نخواهند شد، خبر از بازگشت امید عالیشاه داد و اعلام کرد این بازیکن بعد از پایان دوران سربازی‌اش قادر خواهد بود به ترکیب پرسپولیس بازگردد و به این شکل شایعه فسخ قراردادش که مدیران سابق از آن خبر داده بودند را کاملا تکذیب کرد.

عالیشاه فروردین سال آینده دوران سربازی‌اش در تراکتورسازی به پایان خواهد رسید و در پایان فصل قادر خواهد بود به ترکیب سرخپوشان تهرانی بازگردد. این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت از دیدار هفته گذشته فرصت پیدا کرد دقایقی در ترکیب تراکتورسازی به میدان برود و از این هفته با آمادگی کامل در اختیار سرمربی ترکیه‌ای تراکتور خواهد بود.

 

خبر آنلاین

۸ ۹  
آی اسپورت
2018-01-31 13:45:00
نظر دهید

۹ نظر
آبی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
خخخخخ
این دلالوویچ هم کلا دایورته.
لنگ از نقل و انتقالات محرومه میخواد عالیشاه رو بیاره
Perspolis
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
عاليشاه تحت قرارداد پرسپوليسه و مي تونه برگرده. تازه بايد شهاب زاهدي و رضا كرملاچعب رو هم كه قرضي از تيم جدا شدن برگردونن به نظرمن.
علی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
خاک تو سر تو و هفت جد و آبادت که اینقدر شوتی. عالیشاه بازیکن پرسپولیسه و ربطی به نقل و انتقالات نداره.
فازت چیه ؟
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
عالیشاه با پرسپولیس قرارداد داره.
ارش
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۵۲
نخند مثل خودت کج در میاد منگل میشه.
باورت نمیشه از والدینت بپرس.
كسري
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
خدايا شكرت كه رقيب و دشمن ما رو از گروه احمقها قرار دادي.اخه ابي احمق،دلال اول تا اخر باشگاه شماست ،اين شفر پدر سوخته حماقت شمارو متوجه شده داري مثل خَر از شما سواري ميگيره،اخه دوزاري اول قانون رو بدون بعد پيام بزار.اميد عاليشا با ما قرار داد داره اي الااااااغ
حسین آبی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
قرار نیس کسی که قانون و نمیدونه به باشگاهش توهین کنید داش
امین
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
علیپور و رسن و محرمی میان جزء سهمیه بالای ۲۳ سال
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
عزیزم محرمی و رسن هر دو ماه آخر ۱۳۷۴ و ۱۹۹۶(یا همون ۷۴ هستن پس سال آینده هم سهمیه زیر ۲۳ هستن و علیپور هم امسال سهمیه بالای ۲۳ شده پس مشکلی برا ورود عالیشاه نیست.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر