فهرست
سه بازی و سه ترکیب متفاوت؛ تیم کی‌روش پنهان شد
سه بازی و سه ترکیب متفاوت؛ تیم کی‌روش پنهان شد

سه بازی و سه ترکیب متفاوت؛ تیم کی‌روش پنهان شد

آی اسپورت- یکی از مهمترین مواردی که کی‌روش در تیم ملی جا انداخته عدم وجود ترکیبی برای دیدارهاست. او در مقابل قطر، چین و ازبکستان هم نفرات را عوض کرد و هم حتی سیستم فوتبال تیم ملی را در این سه گام از مقدماتی جام جهانی عوض کرده. در واقع سال ها بود بسیاری از منتقدان و مربیان می گفتند ایران از منظر نیروی انسانی شرایط خوبی دارد اما در تیم ملی کمترین تغییرات به چشم می خورد و معمولا تیم ما متشکل بود از چند بازیکن ثابت با کمترین تغییرات و البته در در بعضی از دیدارها هم تغییرات زیاد با نتیجه خوبی همراه نمی شد.

کی‌روش اما این بار قصه جدیدی ساخته، او برای هر دیدار نقشه همان بازی را با سیستم و نفرات خاص آن بازی انجام می دهد. به دیدار با ازبکستان نگاه کنید، در این ترکیب خبری از دژاگه و آزمون حداقل در ترکیب اولیه نبود، تیموریان هم روی نیمکت بود.

در دیدار با چین در سرزمین اژدها اما ترکیب چیز دیگری بود، در مقابل قطر هم ترکیب با چین فرق داشت و نکته جالب این ماجرا این است که تیم ملی ایران به محض ورود به تهران دوباره تمرین را بست (بجز ۱۵ دقیقه ابتدایی) تا در خفا تمرین کند و دوباره لابد کره جنوبی را شگفت زده کند.

حالا سرمربی کره اصلا نمی داند با کدام تیم روبرو می شود، با تیمی که مقابل قطر به میدان رفت یا تیمی که در ازبکستان حریف خود را شکست داد؟ کی‌روش تنها کسی است که احتمالا از همین حالا پاسخ پرسش‌های اشتیلیکه را می‌داند. او دوباره مخفی کاری را باب کرده.

مهر

۵    
آی اسپورت
2016-10-09 08:19:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر