فهرست
صنعت نفت در انتظار دریافت غرامت از اسکوچیچ
صنعت نفت در انتظار دریافت غرامت از اسکوچیچ

صنعت نفت در انتظار دریافت غرامت از اسکوچیچ

آی اسپورت - مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت آبادان که از ابتدای فصل گریبان این تیم را گرفته بود همچنان به قوت خود باقی است و هر روز بدتر می‌شود. در شرایطی که برخی تیم‌ها موفق شدند با پرداخت بخشی از بدهی‌هایشان یا ارائه ضمانت، پنجره نقل‌وانتقالات خود را باز کنند، باشگاه صنعت نفت تنها باشگاهی بود که نیم‌فصل را با پنجره بسته پشت سر گذاشت.

مدیران این باشگاه امیدوار بودند با دریافت کمک ۱۰ میلیاردی وزارت نفت از طریق اداره کل ورزش استان خوزستان، از پس مشکلات بر بیایند، ولی این اتفاقات به دلیل ممنوعیت‌های قانونی، رخ نداد تا صنعت نفتی‌ها بیش از پیش در بی‌پولی فرو بروند. در این بین، آنها به راحتی از دریافت غرامتی که در قرارداد با اسکوچیچ داشتند گذشتند ولی اسکوچیچ از باشگاهی که به بازیکنان ۳۰ درصد پرداخت کرده و هنوز به خیل عظیمی از طلبکاران بدهکار است، ۷۰ درصد پول گرفته است.

باشگاه صنعت نفت مدعی است از اسکوچیچ به فیفا شکایت کرده و هیچ مداخله‌ای از سوی فدراسیون فوتبال برای صلح در این پرونده را نمی‌پذیرد. شاید مدیران این باشگاه به فکر جبران مشکلات با این غرامت هستند و می‌خواهند با ۱۴۰ هزار دلاری که از اسکوچیچ می‌گیرند، پرونده فصل جاری ببندند اما باید دید در شرایطی که اسکوچیچ با پشتوانه فدراسیون فوتبال فعالیت خود را در تیم ملی آغاز کرده و دغدغه‌ای از این بابت حس نمی‌کند، چطور از خود دفاع خواهد کرد.

این در حالی است که اسکوچیچ در صنعت نفت شرایط خوبی داشت و این باشگاه را به جمع بالانشین‌های لیگ رساند. از این رو، صنعت نفت به صورت طبیعی باید برای حفظ اسکوچیچ تلاش می‌کرد. با این حال، اسکوچیچ هم در دفاع از خود، حرف‌هایی دارد و باید هر دو طرف این پرونده برای تسویه حساب نهایی به تفاهم برسند.

     
آی اسپورت
2020-03-06 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر