فهرست
بیانیه نبویان درباره پورسانت قرارداد کی‌روش
بیانیه نبویان درباره پورسانت قرارداد کی‌روش

بیانیه نبویان درباره پورسانت قرارداد کی‌روش

آی‌اسپورت- امیرعلی نبویان مجری برنامه فوتبالیسم که حالا متهم شده به نقش داشتن در قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی‌روش با بانک سامان همراه با همسرش درباره این شایعه بیانیه‌ای منتشر کرد.

«به نام خدای بزرگ

من امیرعلی نبویان هستم؛ مجری تلویزیونی ای كه نامش در خبر دخالت در قرارداد كارلوس كیروش و بانك سامان میان آمده!

نخست به سهم خودم و بعد همسرم صمیمانه متاسفم كه چرا دخالتی در این قرارداد چرب و چیل نداشته ام تا پورسانت دلاری ٢٠ درصدی از قرارداد كی‌روش و بانك سامان نصیبمان شود.

تاسف دوم آنكه بانك سامان هرگز - نه در گذشته و نه امروز - مشتری شركت تبلیغاتی همسرم نبوده و قرارداد كی‌روش با بانك سامان كمترین ارتباطی با شركت همسرم نداشته است. فقط مجموعه ٧٢٤ كه از زیرمجموعه های هولدینگ سامان ( كه بانك سامان نیز زیر مجموعه دیگری از این هولدینگ است) مشتری شركت همسرم بوده كه مدتی هم از برنامه فوتبال برتر حمایت مالی كرده است و همین دستمایه مناسبی شده برای این شوخی رسانه ای.

سومین تاسف كه در طول حیات هرگز كمترین تماسی اعم از فیزیكی، شیمیایی، كلامی، غیر كلامی، حضوری و غیر حضوری با عالیجناب كی‌روش و هیچ یك از نزدیكان و بستگان و وابستگان و همبستگان ایشان نداشته ام.

امید است این شایعه و جهت دهی نخ نما و بچگانه از جانب برخی سایتهای مولف، به شروع برنامه نوپای "فوتبالیسم" ارتباطی نداشته باشد كه در آنصورت به زودی ناچار خواهم شد بابت پورسانت انتقال رونالدو به یوونتوس هم بیانیه بدهم.

توقع عذرخواهی از سایتهای سازنده این خبر من در آوردی هم ندارم كه به راستی آنها دارند رسالت خود را در مبارزه با فساد مالی در فوتبال به انجام می رسانند.

یا حق

امیرعلی نبویان و بهار نوروزپور

مرداد ٩٧»

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2018-08-17 00:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارباب موزامبیکی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۲۲
ظالم کیروشی پور و احمدی سهم عشوندی رو بالا کشیدند حالا عشوندی داره گرا میده
قهرمان پرآوازه
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۳۷
تکذیب کرد . پس قطعاْ کار خودشه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر