فهرست
انحلال قهرمان؛ سرمایه بر باد رفته
انحلال قهرمان؛ سرمایه بر باد رفته

انحلال قهرمان؛ سرمایه بر باد رفته

آی‌اسپورت- چند روز قبل بود که بانک سرمایه توانست با شکست خاتم اردکان عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال را برای سومین سال متوالی از آن خود کند. از همان روز دقیقا شایعه انحلال بانک سرمایه هم به گوش می‌رسید؛ اما هیچ کس آن را تایید نمی‌کرد. با این حال در جلسه‌ای که امروز برگزار شد و دقایقی قبل به پایان رسید، رسما تصمیم مدیران باشگاه بانک سرمایه برای انحلال این باشگاه اعلام شد.

بانک سرمایه از ۳ سال قبل با سرمایه‌گذاری خوب در لیگ برتر والیبال شرکت کرد و توانست در این مدت در هر ۳ سال عنوان قهرمانی را با هدایت مصطفی کارخانه و استخدام اکثر ستاره‌های ملی‌پوش کسب کند. کسب عنوان قهرمانی باشگاه‌های آسیا برای ۲ سال متوالی دیگر افتخار این باشگاه بود.

حالا با تصمیم مدیران بانک سرمایه این باشگاه منحل شد و فقط یک مسئول تسویه حساب با بازیکنان مشخص شده تا کارهای نهایی را انجام دهد.

این خبر قطعا خبر خوشایندی برای ملی‌پوشان والیبال و فدراسیون نیست چون باشگاهی که در چند سال اخیر سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در بخش والیبال کرده بود، منحل خواهد شد.

هنوز دلیل اصلی تصمیم مدیران بانک سرمایه برای انحلال این باشگاه مشخص نشده؛ اما به نظر می‌رسد آنها به خاطر کاهش هزینه‌ها اول از همه روی ورزش دست گذاشته و تیم والیبال را منحل کردند.

 

 

ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-03-18 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یک معلم
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
ما معلم ها با حقوق حداقلی داریم زندگی سر میکنیم و سالهاست برا هزارتومان از مطالبات معوقه التماس میکنیم اونوقت بانک سرمایه تمام دارایی معلم ها رو به تاراج برده شما جماعت خبرنگار که خودتون رو به نفهمیدن میزنید و از انحلال یه تیم والیبال که با پول و خون و دل معلم ها داره میلیاردی حقوق میده ناراحت هستید. وای بر این مملکت
۶ ۱
محسن
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۳
معلم عزیز، بهتر بود به جای گیر دادن به اهل رسانه، که البته منظورشان دلتنگی برای عدم تیم داری این بانک نبود به موضوع مهمتر،که اصلا چرا بانک باید تیمداری کند می پرداختید.یادم هست که بانک کشاورزی هم و بانک تجارت هم همین مدت تیمداری کردند.ان مدیران کثیف هم دو سه سال،بهترینها را در تیم خود جمع میکردند و خرج میکردند.بعد از دو سه سال که مرض آنها فروکش کرد ناگهان تیمداری را رها کردند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر