فهرست
فنایی و مطهری؛ نیمکت ۱۰۰ درصد پرسپولیسی
فنایی و مطهری؛ نیمکت ۱۰۰ درصد پرسپولیسی

فنایی و مطهری؛ نیمکت ۱۰۰ درصد پرسپولیسی

آی اسپورت – با انتخاب های یحیی گل محمدی نیمکت پرسپولیس ۱۰۰ درصد پرسپولیسی شده است. داوود فنایی و حمید مطهری جز بازیکنان قدیمی این تیم به شمار می روند. آنها اگر چه برای اولین بار است روی نیمکت تیم پرسپولیس به عنوان مربی می نشینند اما مربیگری در تیم های پایه این دو باشگاه را تجربه کرده اند. حمید مطهری در فصل ۲۰۱۳ مربی تیم امیدهای پرسپولیس بود و داوود فنایی هم حد فاصل سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در آکادمی باشگاه پرسپولیس مربی دروازه بان ها بود.

داوود فنایی و حمید مطهری به طور حتم با تجربیاتی که در سال های اخیر از کار در لیگ برتر به دست آورده اند، می توانند در پرسپولیس هم یک وزنه باشند و به یحیی گل محمدی در مسیر موفقیت در تیم پرسپولیس کمک کنند. به خصوص که هر دو جز بازیکنان قدیمی تیم به شمار می روند و تجربیات دوران بازیگری آنها هم می تواند برای بازیکنان تیم پرسپولیس یک درس و یک تجربه خوب باشد.

یحیی گل محمدی که در سال های اخیر جز مربیان خوب و موفق بوده به طور حتم یک تیم خوب هم در کنار خود ساخته است به این خاطر که مربیگری در فوتبال یک کار تیمی است. سرمربی تیم پرسپولیس محمد هادی عسگری آنالیزور خود در تیم شهر خودرو را هم به اردوی سرخ ها آورده و با توجه به حضور مهرداد خانبان از این پس تیم دو آنالیزور خواهد داشت. یحیی گل محمدی پیش تر تجربه کار با مهرداد خانبان را هم داشته است. البته در فوتبال حرفه ای هم این طور است و تیم ها یک گروه آنالیز دارند نه آنالیزور.

۶    
آی اسپورت
2020-01-14 12:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر