فهرست
آن روی مسلمان؛ «لبخند» به جای «اخم اعتراض»
آن روی مسلمان؛ «لبخند» به جای «اخم اعتراض»

آن روی مسلمان؛ «لبخند» به جای «اخم اعتراض»

آی اسپورت – روز گذشته پرسپولیس پرسپولیس با پیروزی دو بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان رکوردهای زیادی را در لیگ برتر ایران شکست. اما یک اتفاق بی سابقه دیگر هم در جریان این مسابقه افتاد. این اتفاق لبخند محسن مسلمان در هنگام تعویض شدن با بشار رسن بود. از شوخی گذشته بارها دیده شده که مسلمان از تعویض شدنش راضی نبوده است. البته هیچ بازیکنی از تعویض شدن استقبال نمی‌کند اما اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کند که بازیکن تعویضی با لبخند به سمت بازیکن جانشین برود و به او روحیه بدهد. کاری که مسلمان معمولا نمی‌کند. تعویض شدن او بارها حاشیه ساز شده و او همیشه ناراحتی‌اش را از تعویض شدن نشان می‌دهد. او معمولا با کمترین انرژی ممکن با سرمربی تیمش دست می‌دهد و بعد چهره عبوس و اخمویش را به بقیه نیمکت نشین‌ها نشان می‌دهد.

اما اتفاق دیروز یک استثنا بود. وقتی در دقیقه 77 تابلوی تعویض بالا رفت و مشخص شد که مسلمان باید جایش را به بشار رسن بدهد همه منتظر دیدن اخم‌های مهندس بودند. اما در کمال تعجب این اتفاق نیفتاد. حسین ماهینی ابتدا به سمت مسلمان رفت و دستی به سر رویش کشید و به شماره 77 تبریک و خسته نباشید گفت. بعد هم مسلمان با روی خوش به سمت بشار رسن آمد و او را در آغوش گرفت و برایش آرزوی موفقیت کرد. محسن به محض خروج از زمین به تشویق طرفداران پرسپولیس هم واکنش نشان داد و از آن‌ها قدردانی کرد. در نهایت هم با لبخند به سمت برانکو رفت و با انرژی بیشتر از همیشه با او دست داد.

دیدن این لحظات برای پرسپولیسی‌ها خوشایند بود. مسلمان با این رفتارش جای بیشتری در دل هواداران پرسپولیس باز کرد. آن‌ها امیدوارند از این به بعد به جای اینکه استرس دیدن واکنش‌های نابهنجار مسلمان در هنگام تعویض را داشته باشند، فقط صحنه‌هایی مثل دیروز را ببینند. رفتارهایی که باعث دلگرمی بازیکن جانشین می‌شود و نشان دهده اعتماد و احترام به تصمیم سرمربی است.

۱ / ۵

۹۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-12 10:05:00
نظر دهید

۳ نظر
تو چرا نرفتی ناسا؟
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
همچنان منتظر تحریر یک مقاله فنی و بدون خاله زنکی از پروفسور نامدار هستیم
وحیدپرسپولیسی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
این همون مهندس محبوب ما پرسپولیسیاس.. کسی که مثل اینیستا توپ رو تو همه جای زمین پرسپولیس و حریفان به گردش درمیاره..
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۶
جناب نامدار اگه یکم به حافظتون فشار بیارین یادتون‌میاد که تو‌بازی با ذوب آهن هم مهندسمون با لبخند از زمین خارج شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر