فهرست
‏شایعه روز؛ پاداش پرسپولیس به فدراسیون می‌رسد؟
‏شایعه روز؛ پاداش پرسپولیس به فدراسیون می‌رسد؟

‏شایعه روز؛ پاداش پرسپولیس به فدراسیون می‌رسد؟

آی اسپورت - یک شایعه عجیب درباره پاداش پرسپولیسی‌ها از بابت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بر سر زبان‌ها افتاده است. شایعه شده است که فدراسیون فوتبال می‌خواهد ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری که AFC قراراست به پرسپولیس بدهد را برداشته و به تیم ملی بدهد و بعدا خرد خرد به پرسپولیس پس بدهد! این شایعه عجیب و البته بی اساس در حالی مطرح شده که ای اف سی اساسا اینگونه پاداشها را به باشگاهها می دهد و نه فدراسیون فوتبال.

ضمنا هر مبلغی که به حساب فدراسیون بیاید حساب و کتاب دارد و حتی خود فدراسیون فوتبال در گذشته برای دریافت مطالباتش که به دلیل تحریم ها بلوکه شده بود با اینفانتینو مذاکراتی را داشت و حالا هم باشگاه پرسپولیس به دلیل همان داستان تحریم به دنبال راهکاری است تا پاداش خود را دریافت کند. گفتنی است خود ای اف سی هم چنین تخلفی را نمی کند و پول مورد نظر را به حساب فدراسیون واریز نمی کند. در گذشته  باشگاه استقلال هم برای پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خود از محل درآمدهای جام جهانی روسیه، مکاتباتی را با ای اف سی داشت.

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-11-13 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
میم
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
جالبه فیفا، فدراسیون های عضو رو نهاد های مستقل میدونه اما بحث تحریم که پیش میاد، این استقلال رنگ میبازه ! و پول ها رو به بهانه ی تحریم های سیاسی کشور ربط داده و بلوکه میکنه !
۹
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۸
3 میلیون و 200 هزار دلار یعنی چیزی حدود 50 میلیارد
پول بلیط فروشی بازیهای الدحیل و السد و کاشیما روی هم یه چیزی حدود 5 میلیارد میشه
واقعا دم پورفسور برانکو گرم نه تنها پول قراردادش را درآورد بلکه چند برابر اون به باشگاه سود رسوند
لنگیه بدبخت
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
آخه خودتونم وقتی 60 بار تو متن خبر نوشتید که خبر شایعه هست پس چرا الکی همچین خبری رو کار میکنید و به توهم خود بزرگ بینی این لنگیای اسگول دامن میزنید؟؟ آخه کی به پول این مفلوکا احتیاج داره؟؟ بذارید با این پول طلب های دایی و همامی رو پرداخت کنن تا این بدبخت بیچاره ها رو از لیگ آسیا سال بعد با اردنگی پرت نکردن بیرون
۴ ۲
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
ولی شما کیسه کشا دعا کنید تا با اردنگی از آسیا پرتتون بکنن بیرون! حداقل اینجوری میندازید گردن وزیر و فدراسیون و بقیه که نذاشتن در مسابقات شرکت کنیم. شما که این کارها را خوب بلدید
اینجوری دیگه نمیرید از عربا 5تا و 6تا بخورید و با خفت و خواری برگردید
کیسه چرک
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
50 میلیارد درامد پرسپولیس از اسیا
درامد کیسه از اسیا یه موز!
حالا فهمیدی کی مفلوکه و به پول پرسپولیس نیاز داره؟
هرچند همین الان هم کیسه با پول هوادارای پرسپولیس تیمداری میکنه. فراخوان دادن به هوادارای کیسه بعد یک ماه 10 میلیون جمع شد!!!!
۳
اقای تاج هستم
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۹
*به نظرتان وزیر ورزش مستحق شنیدن این همه شعار و ناسزا بود؟

اصلاً. وزیر مظلوم واقع شده است. اتفاقاً به وزیر می‌گویم که تو مظلوم واقع شده‌ای که ۵۰ میلیارد می‌دهی و فحش می‌شنوی. وزیر دوره ما ۳ میلیارد می‌داد. البته دو هفته پیش هم که ۵۰۰ هزار دلار به استقلال دادند. به اندازه یک سال پولی که ما از وزارت ورزش می‌گرفتیم را در یک نوبت به آقایان دادند.

*حرفی درباره افتخاری نمی‌زنید؟

او هم قربانی همین افراد شد. وقتی می‌بینند کار برای‌شان سخت می‌شود یک نفر را قربانی می‌کنند و این بار نوبت افتخاری بود تا کاسه و کوزه‌ها را روی سر او بشکنند. کاری کردند که بنده خدا با گریه رفت. دوستان کارشان را بلدند. اول طرف را با صلوات می‌آورند و بعد که دیدند هوا پس است همان فرد را قربانی می‌کنند.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۴۴
تا روزی که هوادار پرسپولیس ساکت است و برانکوی نجیب در رأس پرسپولیس و جرثومه ای چون عباس اسماعیل بیگی مدافع کلم مدیر کانون هواداران پرسپولیسه ، سرمون رو گوش تا گوش خواهند برید و همه لاشخورها دور هم از گوشت بدن پرسپولیس تغذیه خواهند کرد . پس هوادار پرسپولیس باز هم سکوت کن
۲
Hass
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۴۳
پاره میکنم مگه الکیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر