فهرست
نکته روز: فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی
نکته روز: فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی

نکته روز: فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی

آی‌اسپورت- بیشتر هواداران پرسپولیس تصور می‌کنند پرونده میزبانی‌های آسیایی تیم‌شان در ورزشگاه آزادی در این فصل از لیگ قهرمانان، با همان دو مسابقه مرحله گروهی و یک دیدار حذفی در برابر لخویا بسته شده اما این باور، حقیقت ندارد و قرمزها هنوز این شانس را دارند تا در لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه آزادی به مصاف رقبا بروند.

تیم برانکو درست مثل مرحله یک چهارم نهایی، هر دو مسابقه مرحله نیمه‌نهایی را خارج از ایران برگزار خواهد کرد اما در صورت صعود به فینال، اوضاع برای این تیم متفاوت خواهد بود. قرمزها در مسابقه رفت مرحله نیمه‌نهایی، در امارات با الهلال مسابقه می‌دهند و احتمالا ديدار برگشت را در عمان پشت سر خواهند گذاشت. اگر نتيجه اين دو مسابقه پرسپوليس را به فينال آسيا برساند، اين تيم در ديدار رفت فينال، در آزادي به ميدان خواهد رفت. ديدار نهايي ليگ قهرمانان، به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد. بر اساس قوانين اي.اف.سي، تيمي كه از غرب آسيا به فينال صعود مي‌كند ميزبان مسابقه رفت و تيم شرقي، ميزبان ديدار برگشت خواهد بود. میزبانی فینال برگشت، امتیاز ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌های شرقی است اما همین که قرمزها می‌توانند در صورت فینالیست‌شدن یک مسابقه آسیایی دیگر را در آزادی برگزار کنند نیز برای هواداران باشگاه جذاب خواهد بود.

عبور از الهلال، ماموریت دشواری است اما اکر این اتفاق بیفتد، ورزشگاه آزادی یکی از مهم‌ترین دیدارهای همه تاریخ‌اش را تجربه خواهد کرد. این استادیوم احتمالا ساعت‌ها قبل از برگزاری بازی کاملا به تسخیر هوادارها درمی‌آید. تماشاگرانی که قصد دارند غیبت‌شان در مراحل حذفی را با سنگ‌تمام گذاشتن برای پرسپولیس در فینال جبران کنند.

۲۸ ۹  
آی اسپورت
2017-09-17 14:37:00
نظر دهید

۹ نظر
آبی
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
"بر اساس قوانين اي.اف.سي، تيمي كه از غرب آسيا به فينال صعود مي‌كند ميزبان مسابقه رفت و تيم شرقي، ميزبان ديدار برگشت خواهد بود. میزبانی فینال برگشت، امتیاز ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌های شرقی است"
این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید؟
دوره قبلی بازی برگشت العین میزبان بود. اینجوری نیست که هر سال شرقیا میزبان فینال باشن
عمو عموری
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
اتفاقن به نظرم همینکه تا این مرحله بالا اومدیم به خاطر بازی نکردن تو ازادیه.
به دو دلیل: یک اینکه جو تماشاگرامون وحشتناکه و فکر کنید مثلن طارنی طبق معمول به تک به تکو خراب کنه و ملت شاکی شن و منشا رو تشویق کنن. کل تیم میره تو بحران.
دوم اینکه اگه ما میزبانی نکردیم اونام همین مشکلو داشتن و تجربه نشون داده بدترین نتایج فوتبالمون رو تو عربستان گرفتیم.
پس کلامونم باس بندازیم هوا.
ایشالا به سفارت چین و ژاپن هم حمله بشه خخ
میلاد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
از این زاویه دقت نکرده بودم ایول ههههه
مسعود
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
دقیقا
ما همیشه عربستان میباختیم
۳
سیما
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
آفرین آفریت کاملا درست میگی چه نگاه تیزبینانه ای. حالا قرار حمله به سفارت چین و ژاپنم همینجا میزاریم دیگه مزاحم دوستانی که زحمت سفارت عربستانو کشیدن نمیشیم تقسیم کار میکنیم
666666
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
آقا چرا دروغ میگی سالی ک استقلال ب نیمه نهایی رفت در مرحله گروهی 2 ب 1 الهلال رو در عربستان شکست داد.
red
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
فعلا باید به فکر الهلال باشیم نه چیز دیگه
وحید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
یه حسی بهم میگه الهلال رو راحت تر از اونی که فکر میکنیم میبریم و تو بازی رفت فینال اراوا ردز رو منکوب میکنیم و کارو همینجا جمع میکنیم.
فرهاد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
صبح شده از خواب بیدار شو داداش حست تمام میشود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر