فهرست
سوتی زنده 2فوتبالیست؛ قلیان برنجی لو رفت
سوتی زنده 2فوتبالیست؛ قلیان برنجی لو رفت

سوتی زنده 2فوتبالیست؛ قلیان برنجی لو رفت

آی اسپورت - چندی پیش بود که علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال از حضور بازیکنانش در فضای مجازی گلایه و ابراز نگرانی کرد. بعد از او برانکو ایوانکوویچ هم به حضور بازیکنان در فضای مجازی و استعمال قلیان واکنش نشان داد. مدتهاست فضای مجازی بخش عمده ای از زندگی افراد در مسئولیت ها و شغل های مختلف را به خود اختصاص داده و هر روز زوایای منفی از حضور بیش از اندازه در این فضا نمایان می شود. در این میان فوتبالیست های مطرح که طبیعتا باید رفتار حرفه ای داشته باشند و زودتر از سایر افراد به رختخواب بروند تا نیمه های شب بیدار هستند و به شب زنده داری می پردازند.

در این میان یکی از شبکه های پرمخاطب اجتماعی به تازگی امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده که می توانند به صورت زنده با دنبال کنندگان خود صحبت کند و واکنش زنده آنها را دریافت کند. اولین ساعات بامداد چهارشنبه و زمانی که فوتبالیست های حرفه ای باید خواب باشند دو بازیکن مطرح و سرشناس یکی از تیم های پایتخت با حضور در این برنامه واکنش های دنبال کنندگان خود را می دیدند. این بازیکنان البته پا را فراتر گذاشتند و دوربین را به جهات مختلف می چرخاندند و درحالی که مشغول بازی کامپیوتری بودند، از قلیان برنجی شان هم به طور ناخواسته رونمایی کردند و مشخص شد کار غیرحرفه ای آنها تنها شب زنده داری و بازی کامپیوتری نیست و استعمال قلیان هم در کار است.  

مربیان و کارشناسان زیادی در مورد استعمال قلیان توسط بازیکنان اظهار نظر کرده بودند که یکی از آنها برانکو ایوانکوویچ بود. او در نشست خبری قبل از دیدار برابر گسترش در واکنش به پرسش خبرنگاران در این مورد گفت: «اطلاعی ندارم که چه کسی چه کار می‌کند اما در مدتی که در این تیم هستم در چارچوب تمرین‌ها و تا جایی که بازیکنان را دیده‌ام، احدی را ندیدم که سیگار و قلیان استعمال کند. حالا این که کسی در خانه‌اش دخانیات مصرف کند را  نمی‌دانم.» علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال هم با گلایه از حضور بازیکنانش در فضای مجازی تاکید کرده بود که زمان زیادی که این بازیکنان در فضای مجازی می گذارند به تیمش ضربه زده و تمرکز را از بازیکنان گرفته است.

 

مهر

۷ ۷  
آی اسپورت
2017-01-25 13:04:00
نظر دهید

۷ نظر
کیسه کش
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۲
سعد ناطق رضایت نامه اش رو گرفت و‌ داره میاد پرسپولیس
سرور لنگ
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
یحتمل مسلمون و فرشاد مسی داشتن قلیون می کشیدن . ملسمون و پیامک به استعمال قلیان شهره هستن
۳
کیسه کشا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۲
محرومیت کیسه کشا تو نقل و انتقالات قطعیه یا نه
۷
تونبا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
شهباززاده در استانه پیوستن به تراکتوره
۳
كامران
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
كيا بودن؟
K
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
سعد ناطق فردا میاد ایران و با پرسپولیس امضا می کنه
۸
سياوش
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
طارمي و مسلمان
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر