فهرست
لگانس-رئال‌مادرید؛ به دنبال نایب‌قهرمانی
لگانس-رئال‌مادرید؛ به دنبال نایب‌قهرمانی

لگانس-رئال‌مادرید؛ به دنبال نایب‌قهرمانی

آی اسپورت - در آخرین بازی هفته سی و دوم رقابت‌های لالیگا، رئال‌مادرید باید در ورزشگاه مونیسیپال به مصاف لگانس برود. لگانس که دوازدهم جدول است و آخرین تلاش‌هایش را برای کسب سهمیه لیگ اروپا انجام می‌دهد و رئال هم برای اینکه به نایب‌قهرمانی برسد باید به فکر ۳ امتیاز باشد. بازی در روز دوشنبه برای هواداران رئال که ۳ سال پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده بودند بیش از هر چیز آزار‌دهنده است.

لگانس

فصل گذشته هفدهم جدول بودند و الان برای لیگ اروپا می‌جنگند. همین ارتقای رتبه بهترین اتفاق برای هواداران لگانس است. مردان مائوریسیو پیگرینو از ۹ بازی اخیر ۷ امتیاز جمع کرده‌اند که آمار قابل توجهی به حساب نمی‌آید. با این حال هنوز برای برگرداندن ورق و رسیدن به سهمیه لیگ اروپا شانس هست. سرمربی سابق ساوتهمپتون به خوبی توانست جای آسیر گاریتانو را پر کند و مرد محبوب هواداران شود. پیروزی مقابل رئال‌مادرید می‌تواند بهترین انتقام بابت حذف از جام‌حذفی باشد.

رئال‌مادرید

هفته گذشته با پیروزی مقابل ایبار دوباره به مسیر پیروزی برگشتند. رئال‌مادرید این روز‌ها شرایط عجیب و ناراحت‌کننده‌ای را سپری می‌کند. دیگر نه لیگ قهرمانانی وجود دارد، نه جام‌حذفی و نه حتی رقابت برای قهرمانی در لالیگا. رئال بی‌تفاوت این روز‌ها را زیدان رهبری می‌کند که امیدوار است این جنازه را خیلی زود جمع و جور کند. برای رئالی‌ها اکنون هیچ چیز به اندازه نایب‌قهرمانی در لیگ و گرفتن جایگاه اتلتیکومادرید باارزش نخواهد بود. فقط نایب‌قهرمانی و اتمام فصل است که می‌تواند سال کابوس‌وار هواداران را تمام کند.

جدال آخر

لگانس در ۱۶ ژانویه با یک گل رئال را شکست داد، اما چون چند روز قبل در بازی رفت جام‌حذفی ۳ گل دریافت کرده بود، از صعود بازماند.

مصدومان و محرومان

مصدومیت تیبو کورتوا باعث شده هنوز برای زیدان بازی نکند و سرخیو راموس هم فعلاً قادر به بازی کردن نیست. در طرف مقابل اسکار رودریگس نمی‌تواند جلوی رئال بازی کند که مهمترین غایب لگانس در این بازی است.

آمار بازی

۶) بن‌زما در ۴ بازی اخیر روی ۶ گل تأثیر داشته است.

۵۴) رئال‌مادرید ۵۴ درصد گل‌هایش در لالیگا را در نیمه اول دریافت کرده است.

۵) رئال‌مادرید هر ۵ بازی اخیر خود مقابل لگانس در لالیگا را با برد پشت سر گذاشته است.

ترکیب احتمالی

لگانس: کوئیار، تارین، بوستینزا، سیوواس، نیوم، پرس، وسگا، سیلوا، اراستو، برایتوایت و کاریو

رئال‌مادرید: ناواس، اودریوسولا، واران، ناچو، رگویلون، مودریچ، کاسمیرو، کروس، بیل، بن‌زما و آسنسیو

۲    
آی اسپورت
2019-04-15 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر