فهرست
همیلتون درباره شوماخر: افتخار بزرگ!
همیلتون درباره شوماخر: افتخار بزرگ!

همیلتون درباره شوماخر: افتخار بزرگ!

آی‌اسپورت- لوییس همیلتون که تعداد پیروزی‌هایش در دورهای تعیین خط با میشاییل شوماخر برابر شده است در توییترش از او تمجید کرد و این اتفاق را افتخاری برای خود دانست.  لوییس همیلتون در دور تعیین خط مسابقه‌های گرند پری بلژیک تعداد پیروزی‌های خود را به رکورد شوماخر که ۶۸ بود رساند. بعد از این مسابقه‌ها همیلتون ۴ بار دیگر نیز در مسابقه‌های دور تعیین خط پیروز شد و رکورد خود را به ۷۲ رساند. با این حال هم‌چنان شوماخر با اختلاف زیاد، پیروزی‌های بیش‌تری در مسابقه‌ها فرمول یک دارد.

شوماخر در سال ۲۰۱۲ در حادثه‌ای در پیست اسکی به کما رفت و از وضعیت فعلی او خبر خاصی در دست نیست. لوییس همیلتون در توییتر خود درباره برابر شدن رکوردش با شوماخر نوشت: میشاییل، برابر شدن رکورد پیروزی‌های تعیین خطم با تو امسال بسیار برایم مهم بود و افتخار بسیار بزرگی برایم به حساب می‌آید. برای تو و خانواده‌ات دعا می‌کنم.

همیلتون به دلیل چهار قهرمانی جهانی خود در این فصل نامزد شخصیت ورزشی سال BBC شد. او در سال ۲۰۱۴ این  جایزه را از آن خود کرد. امسال در مراسم شخصیت سال BBC، محمد فرح دونده استقامت بریتانیا جایزه شخصیت ورزش سال را دریافت کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-12-18 19:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر