فهرست
پایان یک فصل
پایان یک فصل

پایان یک فصل

۱- هوشنگ نصیرزاده کارشناس اسبق داوری و مدیر عامل فعلی باشگاه ماشین سازی تبریز فردی مسلط، آگاه و زیرکی است و زیر بم این فوتبال را خوب می‌شناسد. پس به ماده هفتاد و سه مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال و سر فصل آن تحت عنوان پرهیز از تعارض منافع آشناست. لذا مصاحبه هفته پیش ایشان پس از بازی با پرسپولیس و اعتراض به داوری وارد نیست. ریاست ایشان در یک باشگاه به عنوان کارشناس اسبق داوری همچون قاضی بازنشسته‌ای است که پس از اخذ پروانه وکالت رئیس اداره حقوقی یک بانک بزرگ شده و هرچقدر هم اصلح، سالم و شایسته باشد خواه ناخواه مساله ساز است.

۲- مسیر پیروزی، کسب جام و توسعه فوتبال در ایران مرهون مربیان اروپای شرقی است. استانکو، ایویچ و برانکو. فدراسیون فوتبال به سمت اروپای غربی و جنوب اروپا نظر دارد و یکی از دلایل انتخاب سرمربی بلژیکی برای تیم ملی عدم همسویی و هراس از گرایش به مربیان اروپای شرقی است و ایضا ایجاد یک دو قطبی در جهت حذف تحلیل و صورت مساله.

۳- شوک دادن به یک تیم و ایجاد انگیزه به معنی تغییر ناگهانی آرایش پایه به 4-4-2 لوزی نیست! و ممارست بیشتری می‌خواهد. منتها ی مراتب زود می‌خواهیم به نیمکت وصل شویم و جلوس کنیم. ابزار اصلی هم فضای مجازی، استوری و بدست آوردن دل هوادار!

۴- اکبر ایمانی یکی از بهترین‌های این فصل بود. امید آنکه توسط مارک ویلموتس دیده شده و به تیم ملی کمک کند.

۵- گل فصل: گل پاتوسی به سپاهان

 

۵    
آی اسپورت
2019-05-19 14:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر