فهرست
برنلی ۰-۲ منچستریونایتد؛ آرامش دوباره
برنلی ۰-۲ منچستریونایتد؛ آرامش دوباره

برنلی ۰-۲ منچستریونایتد؛ آرامش دوباره

آی‌اسپورت- منچستریونایتد موفق شد با یک نمایش بسیار خوب برنلی را با ۲ گل مغلوب کند. منچستریونایتد در دیداری که یک پنالتی و موقعیت‌های خوبی را از دست داد، در نهایت با دبل لوکاکو موفق شد ۰-۲ برنلی را شکست دهد و ناکامی‌های اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

اولین فرصت بازی در دقیقه ۳ برای لوکاکو و در دهانه دروازه برنلی ایجاد شد اما ضربه روملو لوکاکو با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقایقی بعد این لینگارد بود که می‌توانست زننده گل اول لقب گیرد اما ضربه او روی پاس سانچس از بالای دروازه راهی خارج شد.در ادامه برنلی توپ و میدان را در اختیار داشت اما در دقیقه 27 یونایتد به گل رسید. روی ارسال مواج سانچس، لوکاکو با یک ضربه سر محکم موفق شد دروازه جو هارت را باز کند.

در دقیقه ۳۶ و روی پاس پوگبا، لوکاکو با درواره برنلی تک به تک شد اما ضربه چیپ او با واکنش دیدنی جو هارت دفع شد. اما فشار یونایتد در لحظات پایانی نیمه اول جواب داد و روملو لوکاکو با استفاده از اشتباه مدافعان برنلی و یک ضربه زمینی از دهانه دروازه گل دوم را به ثمر رساند و نیمه اول با برتری ۰-۲ یونایتد به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و در دقایق ابتدایی جریان بازی آرام دنبال شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه یک‌دیگر نبودند. در دقیقه ۶۶ لوک شاو از گوشه محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه او توسط جو هارت دفع شد.

در دقیقه ۷۰ منچستریونایتد با متوقف شدن راشفورد صاحب یک ضربه پنالتی و بهترین بخت برای زدن گل سوم شد اما جو هارت موفق شد ضربه پل پوگبا را دفع کند. در دقیقه ۷۸ یونایتد باز هم فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما لوکاکو در موقعیت تک به تک اگرچه جو هارت را دریبل کرد اما تحت فشار مدافع برنلی توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۸۳ پوگبا یک فرصت مناسب دیگر برای گل‌زنی شد اما ضربه او بعد از چرخش در محوطه از کنار دروازه برنلی به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی آرام شد و موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد تا یونایتد با همان ۲ گل برنلی را مغلوب کند.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-09-02 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر