فهرست
پرسپولیس از قهرمانی مطمئن است؛ بقیه هم!
پرسپولیس از قهرمانی مطمئن است؛ بقیه هم!

پرسپولیس از قهرمانی مطمئن است؛ بقیه هم!

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها که به‌طور طبیعی از برگزاری ادامه لیگ دفاع می‌کنند، چون مطمئن هستند قهرمان می‌شوند و حتی نیم‌نگاهی هم به جام حذفی دارند، اما نوع واکنش استقلالی‌ها و تراکتوری‌ها و شهرخودرو (و بعضی از سپاهانی‌ها) نشان می‌دهد که آن‌ها هم قید جام را زده و چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس را پذیرفته‌اند!

قضیه آن‌قدر‌ها هم پیچیده نیست، استقلال و تراکتور اگر یک درصد هم برای خود شانس قائل بودند این‌گونه بر طبل تعطیلی بازی‌ها نمی‌کوبیدند. البته سه‌شنبه شب سخنگوی سپاهان تا حدی معادلات را عوض کرد و گفت ما آماده ادامه مسابقات هستیم، اما به‌هر حال سپاهان همان تیمی است که در ورزشگاه خانگی خود هم با پرسپولیس بازی نکرد تا یک فرصت طلایی را از دست بدهد، سپاهانی که در تهران پرسپولیس را با ۲ گل برده بود. تیم‌هایی که مصرانه خواستار تعطیلی لیگ هستند به سه دسته تقسیم می‌شوند:

۱- تیم‌هایی که می‌دانند قهرمان نمی‌شوند و حتی می‌ترسند سهمیه آسیا را هم نگیرند!

۲- تیم‌هایی که می‌ترسند سقوط کنند.

۳- تیم‌هایی که نمی‌خواهند و یا نمی‌توانند بقیه پول این فصل بازیکنان‌شان را بدهند.

در این راستا این بهانه‌هایی که می‌بینید یا می‌خوانید به معنای واقعی کلمه بهانه است وگرنه حتی طرفداران تیفوسی این تیم‌ها هم می‌دانند که اگر تیم محبوب‌شان صدر جدول بود الان ادبیات مدیران و مربیان‌شان عوض می‌شد. با تمام این اوصاف سؤال کلیدی این است که به فرض تعطیلی لیگ این فصل، تکلیف لیگ سال آینده که قاعدتاً باید از شهریور شروع شود چه خواهد شد؟ آیا تیم‌هایی که امروز می‌گویند بازی‌ها باید تعطیل شود حاضرند حداقل ۱۸ تا ۲۰ ماه را بدون فوتبال و تمرین و لیگ برتر سپری کنند؟

 

خبر ورزشی 

۹    
آی اسپورت
2020-05-29 09:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر