فهرست
توپ تیم ملی در زمین پرسپولیس!
توپ تیم ملی در زمین پرسپولیس!

توپ تیم ملی در زمین پرسپولیس!

آی اسپورت - با اظهاراتی که مهدی تاج در مورد وضعیت قرارداد ویلموتس داشت، تکلیف این سرمربی بلژیکی مشخص شد و به نظر می رسد فسخ قرارداد نهایی و قطعی شده و تنها مواردی باقی مانده است که برای جلوگیری از خسارت های بیشتر باید در مورد آنها توافق شود. حالا با مشخص شدن تکلیف کادر فنی قبلی مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال قطعی کردن حضور برانکو در تیم ملی هستند اما یک مشکل بزرگ سر راه مهدی تاج و همکارانش در فدراسیون فوتبال قرار گرفته که برای رفع آن دست به دامان باشگاه پرسپولیس شده اند.

تاج تاکید کرده که برای آمدن برانکو به  تیم ملی ، مسئولان باشگاه پرسپولیس باید مشکل او را حل کنند. پرسپولیس حدود 960 هزار دلار به برانکو بدهکار است و آن طور که تاج گفته این مربی کروات اگر می خواهد به تیم ملی بیاید باید مشکلش را با پرسپولیس حل کند. با شرایط مالی که باشگاه پرسپولیس دارد و نمی تواند از پس مشکلات روزمره خودش هم بربیاید، بعید است که محمدحسن انصاریفرد بتواند کمکی به مهدی تاج کند. انصاریفرد در محفلی خصوصی عنوان کرده اگر فدراسیون می خواهد برانکو را بیاورد باید مشکل بدهی اش را هم حل کند و باشگاه پرسپولیس فعلا توان پرداخت بدهی وی را ندارد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-12-06 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
KEAN
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۰۴
بخاطر اینا وزیر رییس جمهورو برد برای التماس به اردوغان،این که چیزی نیست ،سلطانیفر دست به جیب میشه ،کسی که از صندلیش برای یه بازیکن اینا میگذره ،شرف و ناموسش هم میذاره وسط،این که چیزی نیست
۸ ۱
در جواب kean
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۴
ببخش ۴ ساله ناموس شمارو هم گذاشتیم وسط:))))
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر