فهرست
افشاگری آجورلو از پشت پرده انتخابات
افشاگری آجورلو از پشت پرده انتخابات

افشاگری آجورلو از پشت پرده انتخابات

آی اسپورت - مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران بود، از مسائل پشت پرده در انتخابات فدراسیون فوتبال سخن گفت:

 

*تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچکس نمی‌تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می‌کنند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می‌کنند؟ قطعاً در اشتباه هستند. متاسفانه می‌بینیم و می‌دانیم که می‌خواهند دخالت کنند. برای خودشان گزینه انتخاب می‌کنند. حرف من با آن بخش‌هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مشکلات را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می‌خواهید چه کسی رییس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می‌گیریم.

 

*من چهل سال عمرم را در فوتبال گذاشتم، فوتبال بازی کردم، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و ۳۰ سال هم مدیریت فوتبال کردم، زندگی ما فوتبال بوده در همه این سال‌ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می‌بینیم و می‌شناسیم. چرا افراد را صدا می زنید و می‌گویید از این فرد حمایت کن و می‌خواهید فرد مورد نظر خودتان را به کرسی بنشانید؟

 

*در مورد موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته‌ای که داریم دست خواهیم یافت. ۱۵ سال پیش که در اتحادیه بودم می‌توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. بعضی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی‌رسید که همه باشگاه‌ها بدهکار باشند. محور فوتبال در جهان باشگاه‌داری حرفه‌ای است و من به شما می گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مشکلات را حل کنیم. از هیچ مشکلی هم در این مسیر نمی‌ترسیم.تا امروز حق ما را ندادند چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این وضعیت خارج شویم.

 

۲    
آی اسپورت
2021-02-24 15:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر