فهرست
کی‌روش در کنفرانس: تمرکز ما روی عراق است
کی‌روش در کنفرانس: تمرکز ما روی عراق است

کی‌روش در کنفرانس: تمرکز ما روی عراق است

آی اسپورت- کارلوس کی روش در نشست خبری خود بعد از پیروزی ایران بر ویتنام مدعی شد تیمش می توانست بیشتر از این ها به حریف گل بزند. او گفت: «هر دوتیم برای صعود بازی کردند تا به دور بعد برسند. در نیمه اول توانستیم با بیش از هفتاد درصد مالکیت توپ، کار را پیش ببریم و یک موقعیت هم به حریف ندهیم. بازیکنانم تلاش زیادی کشیدند تا به این موفقیت برسیم. اگر می توانستیم از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم در نیمه اول گل های بیشتری را به ثمر می رساندیم تا با دو یا سه گل به رختکن برویم. وقتی نتوانستیم در نیمه اول گل های بیشتری به ثمر برسانیم تیم ویتنام اعتماد به نفس پیدا کرد. آنها در نیمه دوم یک شوت زدند و تنها همین شوت را به سمت دروازه ایران زدند. آمار گویای همه چیز است. امروز استراحت می کنیم و از فردا برای عراق آماده می شویم.»

کی روش در خصوص برنامه آماده سازی تیم ملی برای بازی با عراق گفت: «بازی با عراق همیشه خیلی مهم بوده است. تمام تمرکز ما برای این دیدار است. همیشه دیدار پیش رو مهم ترین بازی ماست. تمام تمرکز و رویای ما روی بازی با عراق است. منتظر نتیجه بازی امروز عراق و یمن می مانیم. چون برایمان مهم است که استراتژی خودمان را در این باره تعیین کنیم. اما حالا وقت صحبت درباره بازی با ویتنام است.»

او درباره ریتم خوب ایران در این تورنمنت گفت: «همینطور است. بازیکنان هفت گل زدند و توقعات من را برآورده می کنند. از آنها می خواهند فشرده بازی کنند. این سبک بازی را امارات، قطر و عربستان انجام نمی دهند. انها با فشردگی بالایی در میانه میدان بازی می کنند. البته در نیمه دوم کمی عصبانی تر بودند. چون می خواستند گل های بیشتری را به ثمر برسانند. بازیکنانم خیلی خوب بودند و عملکردی را دارند که از آنها انتظار دارم.»

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره تفاوت کار دفاعی ایران نسبت به گذشته گفت: «تفاوت عمده آن اعتماد به نفس و تایمینگ بود. اکثر دفاع ها در فوتبال مثل بیننده تلویزیونی می ایستند تا اتفاقی بیافتد. اما امروز آنها عکس العمل های خیلی خوب داشتند. سردار آزمون خوش درخشید. مهدی ترابی و مهدی طارمی هم هم توانستند خوب بازی کنند. نوراللهی هم با وجود اینکه تنها دوماه با تیم ملی است خوب بازی کرد.»

کی روش در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا ترکیب تیم ملی مقابل عراق باز هم تغییر می کند؟ جواب داد : «مطمئنا تک تک بازیکنان باید همیشه آماده باشند. مهم ترین مساله آمادگی روحی وشخصیتی آنهاست. باید نشان دهند برایشان فرقی نمی کند روی نیمکت بنشینند یا بازی کنند. اگر قرار است در تورنمنت موفق شویم مهم این است که نیمکت یکدست و خوبی داشته باشیم. توقعم از بازیکنان این است همیشه وقتی می خواهم بازی کنند وارد زمین شوند و بهتر از بازیکنانی که داخل زمین هستند عمل کند. برای یک تیم که می خواهد در طول تورنمنت موفق شود مهم این است همیشه خوب بازی کنند و در طول بازی ها آمادگی خود را نشان دهند. نگاه من تنها روی یک بازی نیست.»

بخش دیگری از حرفهای کی روش هم در تمجید از وحید امیری بود. کی روش گفت: «من چندسال تجربه ای در فوتبال دارم. شاید با بازیکنان بزرگی بازی نکردم اما مانده ام که چرا او با توجه به این حجم از توانایی همچنان در آسیا بازی می کند. وحید امیری می تواند در بهترین تیم های جهان بازی کند.»

سرمربی تیم ملی از مسئول برگزارکننده نشست خبری خواست تا آخرین سوال را یک خبرنگار خانم بپرسد و این اتفاق هم افتاد. او در پاسخ به سوال این خبرنگار که عملکرد سردار آزمون را چطور ارزیابی کردید؟ گفت: «او یکی از بهترین گلزنان ماست. سردار بازی به بازی بهتر می شود. او به عنوان مهاجم نوک تیم ملی به عنوان برترین گلزن حضور دارد. او به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده است. عملکرد نفر به نفر بازیکنان مهم تر است. همچنین وحید امیری و مهدی طارمی و سامان قدوس به او کمک زیادی کردند تا در یک سوم تهاجمی عملکرد خوبی داشته باشیم.»

۱۱ ۱۵  
آی اسپورت
2019-01-12 17:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
.
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
.
استقلالی
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
تمرکز ما هم رو باخت و حذف تیمت هست که فقط نمایش ضد لنگ بازی می‌کنی ولی در عمل همشون رو بازی میدی
۱ ۱
@
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
از اینم سوختین؟؟؟؟؟ سرمربی تون هم خیلی میخواست خودش رو وارد دعوا کنه کیروش ادم حسابش نکرد درضمن چی شد وطن پرستا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمد
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
هدفتون از انتشار خبر دروغ چیه؟ کیروش گفت که چرا ترابی نرفته اروپا شما نوشتین امیری. کیروش یکبار دیگه دشمنی خودش با پرسپولیس رو نشون داد و با این حرفش معلوم شد که بازیکنای پرسپولیس مصل امیری محرمی احمدزاده به خاطر این آدم پرسپولیس رو ول کردن رفتن. اینم لینک اصلی که کیروش گفته چرا سایپا ترابی رو به پرسپولیس داد:
https://www.varzesh3.com/news/1583305/%DA%A9%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF
رضا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
آی اسپورت مرزهای خبررسانی رو جابجا کرد. کیروش گفت ترابی نباید میرفت پرسپولیس شما نوشتین وحید امیری. کیروش دلال بودن خودش رو ثابت کرد
Kaveh
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۰۴
البته اگر کسی‌ دلالیش ثابت شده باش اون برانکو دلالویچ هست که دو تا دو تا بازیکن از اوکراین میاره. شیش ماه رو نییمکت مینشونه. % شو میگیره بازیکنا هم بدون هیچ توضیحی به مملکتشون برمیگرد.
r
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۵۱
برای چی میگه امیری باید از آسیا بره وحید امیری که اروپا بازی میکنه
//
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
مردک موزامبیکی ول کن نیست از ترابی حرف زده نه امیری
AVA-86
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۳
چرا شماهم اسم ترابی رو به امیری تغییر دادین؟ ماله کشی برای کیروش به اینجا رسیده که رسما دارید می گید سرمربی تیم ملی اینقدر خنگه نمی دونه وحید امیری داره توی ترکیه ایی بازی می کنه که جزو اروپاست؟ اونوقت میاد میگه من تعجب می کنم امیری چرا هنوز توی آسیا بازی میکنه؟ یا شایدم تصور کردید عهد هزار سیصد درشکه است مردم فقط از یه رسانه اخبار رو می بینن
nima bagheri
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۸
زنده باشی بهترین مربیتاریخ ایران زنده باشی و بمانی تا 2022
قهرمانی در اسیا هم آخرین برگ کروکودیل های مخالف ات را خواهد گرفت و دیگر نمیتوانند خزعبلاتی چون «بی جام» را هم به تو بچسبانند
۲
Kaveh
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۰۰
این پرسپولیسی‌ها با دائئ جان ناپلئون نسبت داشتن و ما نمیدونستیم. مربی‌ تیم ملی‌ از بازیکنش که چهار ساله دعوتش و باهاش کار کرده، تعریف میکنه این عقب افتاده‌ها میگن خواسته برای پرسپولیس حاشیه درست کنه. خوبه حالا ترابی هنوز یه بار با پرسپولیس تمرین هم نکرده که شده خواهر مادر این ندید بدید ها. مردشور خودتون و برانکو و اون تیم در پیتتون رو ببره که فکر می‌کنین خیلی‌ مهم هستین.
۲
گوزن نر
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
تف به ذات کثیف لنگی ها خصوصا فرزاد‌مهریار که حاضره بخاطر برانگوه مامی جونش هم بزاره مزایده
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
...
G
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۱۹
.
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
من
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر