فهرست
اولویت استقلال؛ مطالبات شفر، دیاباته و میلیچ
اولویت استقلال؛ مطالبات شفر، دیاباته و میلیچ

اولویت استقلال؛ مطالبات شفر، دیاباته و میلیچ

آی اسپورت - این روزها شرایط باشگاه استقلال به هم ریخته و برخلاف باقی تیم های لیگ برتری، نه سرنوشت مربی فصل آینده این تیم مشخص است و نه سرنوشت مدیرعامل این باشگاه... در همین شرایط مطالباتی که استقلالی ها باید پرداخت کنند هم ممکن است تبدیل به دردسر بزرگی شود.

مدت هاست طلب وینفرد شفر پرداخت نشده و حتی زمانی که مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه استقلال واریز شد هم این طلب از سوی مدیرعامل وقت آبی پوشان، احمد سعادتمند پرداخت نشد. پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال به نظر می رسید آبی پوشان بلافاصله برای پرداخت طلب مرد آلمانی اقدام کنند که البته این اتفاق رخ نداد.

البته وینفرد شفر آلمانی به استقلالی ها تا آخر این هفته فرصت مجدد داده تا مطالبات او را پرداخت کنند و به نظر می رسد این موضوع در اولویت باشگاه استقلال باشد چرا که تا همین جای کار هم آبی پوشان از بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود ضربه خوردند و باید پیش از جریمه های سنگین تر، طلب مرد آلمانی پرداخت شود.

از طرف دیگر هروویه میلیچ و شیخ دیاباته، دو بازیکن موثر استقلال در فصل گذشته هم آبی پوشان را تهدید کردند در صورتی که مطالبات خود را دریافت نکنند، از استقلال جدا می شوند. وضعیت این دو بازیکن هم کمی هواداران استقلال را نگران کرده چرا که میلیچ و دیاباته اعلام کردند فقط تا دوشنبه منتظر طلب خود می مانند و حتی یک روز هم بیشتر به آبی پوشان وقت نمی دهند. با این شرایط باید دید سرانجام طلب مربی آلمانی و دو بازیکن فعلی استقلال به کجا خواهد رسید. استقلال از امروز باید دنبال تامین منابع برای پرداخت مطالبات خارجی ها باشد.

  ۲  
آی اسپورت
2020-10-02 21:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Vahid barcapolisi
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۰۶
نگران‌ نیستن پرسپولیس تا اینجا ۲۴ میلیارد تومن براشون درآورده، ایشالا فردا میریم فینال ۲ میلیون دلار(۶۰ میلیارد) تومن دیگه درمیاریم استراماچونیم میارن،..
۱
ارتش سرخ
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۴۸
چرا ما پولشون را بدیم عزیزم؟ به گواه اسپانسر درآمد اینها بالاتر بوده!!! این چند سال هم ک فقط قهرمانی و افتخار داشتن!!! بازیکنهاشون هم که به عشق پیراهن آبی رایگان بازی میکنن!!! استراماچونی و شفر هم به عشق هواداران و علاقه به استقلال طلبشون را میبخشن!!! عبدیان و انصاری و فلان و بهمان هم که گفتن دسته چک حاضره فقط مشکل اینه وزیر پرسپولیسی نمیذاره و دستشون را با دستبند بسته تا طرف چکهاشون نرن!!!حالا بنده های خدا صدمیلیون هم با سود ۳۰ درصد به عشقشون بدن،مهم عشقه!!! برای همین منتظرن وزیر هر وقت دستبند را از دستشون باز کرد فرار کنن از زندان وزارت و چکها را بکشن و پول به پای عشقشون بریزن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر