فهرست
بوق بزن، اما افسانه نساز!
بوق بزن، اما افسانه نساز!

بوق بزن، اما افسانه نساز!

آی اسپورت - گزارش‌های جانبدارانه در مراکز استان‌ها چیز تازه‌ای نیست، اما آمیختن آن اوهام و خیالات دیگر غیرقابل تحمل است؛ رویه‌ای که متأسفانه یکی، دو نفر از گزارشگران تبریزی در این سال‌ها در پیش گرفته‌اند، حکم یک بدعت خطرناک را دارد که ظاهرا کسی هم قادر به مقابله با آن نیست. هنگام حضور پرسپولیس و استقلال در تبریز، تا‌به‌حال بارها شاهد توصیف‌های اغراق‌آمیز از سوی گزارشگران محترم بوده‌ایم، اما اینکه طرف صرفا به استناد ادعای یک سایت غیرموثق تراکتورسازی را پنجمین تیم پرهوادار دنیا بداند و از استقلال هم به‌عنوان دومین تیم محبوب ایران یاد کند، واقعا نوبر است. عجیب اینکه ظاهرا  نه فدراسیون قادر است با تخلف سکوها در تبریز برخورد کند و نه حتی تلویزیون می‌تواند جلوی گزارشگرانش را بگیرد. آقا ما به همان حب و بغض شما راضی شدیم، دیگر قید افسانه‌سازی را بزنید لطفا!

۱۹ ۵  
آی اسپورت
2019-11-04 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
KEAN
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۲۷
واقعا این آماری که سایت های خارجی میدن اونقدرا هم جدی نیست،واقعا طرفدارای تراکتور با خودشون فکر میکنن از تیمهای تاپ.اروپایی تماشاگر بیشتری دارن؟5-6 سال پیش فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال استقلال رو 55 مین باشگاه برتر دنیا بالاتر از تیمهایی مثل رم آژاکس پورتو و.... دونست...آیا این معنی میده که استقلال برتر از تیمهای ذکر شده است که الان تراکتوریا فکرکنن بالاتر از لیورپول وآرسنال و چلسی و اینتر و میلان و.. باشن؟
۴
میلاد
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۷:۴۰
به عنوان یه پرسپولیسی لذت بردم استقلال تر زد به هیکل سوراختور و هواداراش.از روزی که این حیوونا اومدن لیگ برتر بازی هارو به گند کشیدن،گزارشگرشونم یه احمق متوهمه که بالا رفتن از تپه رو افتخار میدونه!فقط باید گفت شاشیدم تو فدراسیونی که جرأت نداره جلوی این وحشی بازی ها و نژادپرستی هارو بگیره،اگه به جای تاج سیب زمینی میذاشتن بیشتر غیرت داشت. دارن تو مملکت ما زندگی میکنن اونوقت ترکیه ترکیه میکنن! اگه ترکیه خوبه چرا گورتونو گم نمیکنید برید اونجا؟؟؟؟؟ یادشون رفته دولت عثمانی چقدر به زن و دخترای تبریزی تجاوز کرد !
۳
یاشاسین تراکتور
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۱۵
ترانسفر مارکت غیر موثقه!!!! ساقیت کیه صنعتی و سنتی رو باهم زدی توصیه میکنم پماد یا شیاف برنی
۳
حسین
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۰۱
نویسنده محترم برای اروم شدنت از شیاف استفاده کن برات خوبه.. ترانسفرمارکت معتبر نیست ولی تو نویسنده اسکول و سایت ۲ قرونیت موثقه.. این عصبانیتتون دلیلش شخم زدن دوقطبی که ازش پول و کثافت برا خودتون میساختین و حالا میبینین که داره اون دوکونی که باز کرده بودین برای خودتون درش تخته میشه
۳
رضا
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۱۱
حالا اگر سایتی درمیانمار یا هندوستان کلمه ای در مورد چرتپولیس بنویسد چه بوقها که همین نویسنده مواجب بگیر راه نمی اندازد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر