فهرست
دکه آنلاین: زمستان داغ در انتظار هوادار
دکه آنلاین: زمستان داغ در انتظار هوادار

دکه آنلاین: زمستان داغ در انتظار هوادار

آی اسپورت – روزنامه گل با انتشار عکسی از رحمتی و منصوریان از دلیل اختلاف آنها پرده برداشته و نوشته انتقاد رحمتی از بازی نکردن خسرو دلیل اصلی این حاشیه ها بوده. تکذیب حضور سروش رفیعی در اردوی پرسپولیس دیگر تیترجالب این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 5 دی

گمانه زنی درباره ورودی و خروجی های پرسپولیس در کنار بازی امروز استقلال و سپاهان مهم ترین تیترهای خبر ورزشی است. ساسان انصاری گفته رقبای گردن کلفتی در راه رسیدن به عنوان آقای گلی دارد. خبر ورزشی به صحبتهای دیروز قلعه نویی و منصوریان هم اشاره کرده است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 5 دی

روزنامه پیروزی به لیست بازیکنان مورد نظر برانکو در نقل و انتقالات اشاه کرده. بر این اساس، شجاع خلیل زاده، پراهیچ، علی کریمی، پورقاز، سروش رفیعی، طیبی و کوروشی نفراتی هستند که سرمربی پرسپولیس آنها را بسته به شرایط تیمش می خواهد. این روزنامه مدعی شده که برانکو خواهان فسخ قرارداد پلی یانسکی شده اما با ماندن پریموف مشکلی ندارد. پیروزی ادعای حضور زهیوی و بیت سعید در فهرست برانکو را رد کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 5 دی

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از علی علیپور به پیغام او برای سرمربی تراکتور اشاره کرده و اینکه مهاجم قرمزها بدش نمی آید مثل عالیشاه و نوراللهی، دوران سربازی اش را در تراکتور پشت سر بگذارند. این روزنامه آخرین وضعیت بختیار رحمانی در استقلال را هم بررسی کرده و گفته این بازیکن برای فسخ 700 میلیون می خواهد.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 5 دی

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-25 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر