فهرست
شایعه روز؛ بازیکن تیم پُرهوادار لیگ برتری دستگیر شد
شایعه روز؛ بازیکن تیم پُرهوادار لیگ برتری دستگیر شد

شایعه روز؛ بازیکن تیم پُرهوادار لیگ برتری دستگیر شد

آی اسپورت - در حالی که تیم‌های لیگ برتری خود را برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر آماده می‌کنند یکی از باشگاه‌های پرطرفدار با بازداشت و دستگیری بازیکنش مواجه شده است! بازیکن تیم پرطرفدار لیگ برتری چند شب پیش در حالی که با دو نفر از دوستان خود در حال تردد در یکی از شهرهای خارج از تهران بود ساعت 11 شب با مقداری موارد مخدر صنعتی توسط پلیس بازداشت شد. جالب است که کشکمش بر سر بازداشت این بازیکن ساعت‌ها ادامه داشت و بازیکن مورد نظر سعی کرد اعلام کند مواد مخدر همراه وی مربوط به یکی از نزدیکانش است اما پلیس در نهایت شخص مورد نظر را بازداشت کرد.

این شخص تا شب گذشته در بازداشت کامل به سر برده و پرونده لازم برای وی تشکیل شده است. بازیکن مورد نظر به تازگی به تیم لیگ برتری پرهوادار اضافه شده اما طی چند روز گذشته در تمرینات تیمش حضور نداشته و خود را به کادر فنی معرفی نکرده است. باشگاه بازیکن مورد نظر هم در جریان این اتفاق قرار گرفته و سعی دارد بی سر و صدا قرارداد بازیکن مورد نظر را فسخ کند!

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-06-20 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
میثم تیمریه
۱
مکتب لنگیسم
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
کدوم تیم پر طرفداره؟تمریناش شروع شده؟ بازیکنش هنوز تو تمرینا شرکت نکرده؟ ایا لنگی نیست؟ خخخ استقلال که هنوز تمریناش شروع نشده خخخ ۴ تیر اولین تمرین استقلاله
لنگ علاوه بر دزد قاتل کلاه بردار معتاد مثل اینکه ساقیم داره خخخ مبارک باشه افتخار جدید خخخ
کیسه دوزاری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۳
مفلوک، پرسپولیس تا حالا سه تا بازیکن گرفته شریفی، شیری و کریمی که هرسه شون خودشون رو به کادرفنی معرفی کردن
چند روز دیگه دیدی قرارداد یه بازیکن کیسه همینجوری فسخ شد تعجب نکن البته احتمال ماستمالی کردن قضیه هم بالاست مگه تو همین باشگاه بی دروپیکر بازیکنش ادم نکشت الان راست راست داره واسه خودش میچرخه؟
۴
مکتب لنگیسم
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
یدبخت چشاتو وا کن میفهمی چقدر حقیری خخخ
احمق نوشته تمریناش شروع شده خخخ لنگ جزوه اولین تیمایی که تمریناش شروع شده خخخ احمق استقلال هنوز تمریناش شروع نشده خخخ ینی قائدی انقدر این بدبختا رو سوزونده قاضی قبول کرده راننده کس دیگه بوده این احمقا هنوز دارن خوده واقعیشونو نشون میدن خخخ حالا خوش باشین با بازیکن ساقیتون تا ببینیم بعد چی میشه خخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر