فهرست
ذوب آهن 1-2 تراکتور؛ دبل عباس زاده
ذوب آهن 1-2 تراکتور؛ دبل عباس زاده

ذوب آهن 1-2 تراکتور؛ دبل عباس زاده

آی اسپورت - یکی از حساس ترین بازی های امروز لیگ برتر خلیج فارس، تیم های تراکتور و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. در نیمه نخست تراکتور با ضربه عباس زاده به گل رسید و این نتیجه تا دقیقه ۷۹ باقی ماند تا این که بازیکن جانشین مارکوویچ دروازه را گشود. اما تنها دو دقیقه بعد عباس زاده دوباره گلزنی کرد تا در نهایت تی تی ها برنده مسابقه شوند.

 

هفته دهم لیگ برتر خلیج فارس

ورزشگاه فولاد شهر، تماشاگر: صفر

تیم داوری: حسن اکرمی – علی میرزابیگی – امید افخمی – رحیم حاجیلو   

 

ترکیب ذوب آهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم‌زاده، قاسم حدادیفر، علی دشتی، میلاد جهانی، دارکو بیدوف، مهرداد قنبری، دانیال مومنی، فرشاد محمدی مهر، محمد سلطانی‌مهر

سرمربی: رحمان رضایی

 

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، میثم تیموری، وفا هخامنش، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، سعید مهری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی، محمد عباس‌‌زاده

سرمربی: مسعود شجاعی

 

 اخطارها: دانیال مومنی - ذوب آهن ؛ میلاد فخرالدینی - تراکتور

 

گل ها:

ذوب آهن ۰ - تراکتور ۱ (محمد عباس زاده - دقیقه ۲۵): ضد حمله تراکتوری ها با اکبر ایمانی، محمد عباس زاده و مسعود شجاعی به گل ختم شد. ایمانی توپ را به شجاعی سپرد و او با پاسی دقیق زمینه ساز ضربه نهایی مهاجم تی تی ها شد.

ذوب آهن ۱ - تراکتور ۱ (مارکوویچ - دقیقه ۷۹): ارسال علی دشتی با ضربه سر بیدوف همراه شد تا بالاخره دروازه تراکتور باز شود.

ذوب آهن ۱ - تراکتور ۲ (محمد عباس زاده- دقیقه ۸۲): پاس مسعود شجاعی به اکبر ایمانی رسید اما ضربه او را گردان برگرداند و در ادامه عباس زاده دروازه را گشود.

 

لحظات حساس:

دقیقه ۶: حرکت بازیکنان تیم تراکتور در محوطه جریمه تیم ذوب آهن به شوتزنی آن ها ختم شد اما گردان به خوبی توپ را گرفت. این ضربه را مهدی تیکدری زد.

دقیقه ۸: ارسال میلاد جهانی روی پای ریگی نشست اما این ضربه تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۱۵: ارسال زیبای شجاعی به وفا هخامنش رسید اما این مدافع به شکلی عجیب از مقابل دروازه نتوانست گلزنی کند.

دقیقه ۱۹: سمت تماشایی علی دشتی از سمت راست را اخباری به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۳: شوت اکبر ایمانی را گردان به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۷: ارسال کرنر روی دروازه تراکتور و برخورد توپ به دست مهری باعث اعتراض ذوبی ها شد اما داور پنالتی نگرفت.

دقیقه ۶۰: ارسال میلاد جهانی را دوباره اخباری گرفت.

دقیقه ۶۷: علی دشتی با حرکت فردی وارد محوطه جریمه شد اما توپ او دفع شد. در ادامه قاسم حدادی فر با کم دقتی توپ را از دست داد

دقیقه ۷۲: مسعود شجاعی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و در محوطه جریمه با سر توپ، مدافع ذوب آهن را محو کرد و به عباس زاده پاس داد اما گردان به شکلی تماشایی توپ را گرفت‌.

دقیقه ۷۴: ضربه سر هادی محمدی را گردان دوباره به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۱: حسین شنانی با دروازه خالی تراکتور مواجه شد اما ضربه اش تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۹۰+۳: شوت میلاد جهانی از روی ضربه ایستگاهی با اختلاف کم به بیرون رفت.

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-01-05 16:50:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹، ۱۹:۵۸
مدیران کارخانه ذوب قصد دارند تیم سقوط کنند چون نمی خواهند خرج فوتبال کنند سرنوشت بقیه تیمهای قدیمی در انتظار ذوب است مگر میشود یک تیم 15 بازیکن خودش را از دست بدهد؟ اصلا شما این ده هفته مدیرعامل ذوب را دیدید؟ بیچاره رحمان رضایی خبر ندارد که بازیچه شده و خود ذوبی ها قصد اوت کردن تیم را دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر