فهرست
وقتی داوران رکورد نیازمند را خراب کردند!
وقتی داوران رکورد نیازمند را خراب کردند!

وقتی داوران رکورد نیازمند را خراب کردند!

آی اسپورت - پیام نیازمند در دیدار برابر سایپا موفق شد آمار 872 دقیقه گل نخوردن حسین حسینی که در لیگ هفدهم ثبت شده بود، را جابجا کند و سرانجام در دیدار برابر پارس جنوبی جم در دقیقه 45 از روی نقطه پنالتی گل خورد، تا آمار 940 دقیقه برای او ثبت شود؛ آماری که مدت ها او را به عنوان رکورددار دروازه بانی فوتبال ایران مطرح خواهد کرد.

در مورد نیازمند و رکوردش اما چند نکته عجیب وجود دارد و آن اینکه این دروازه بان آخرین مرتبه در دقیقه 22 دیدار برابر سایپا با ضربه رضا اسدی دروازه‌اش در لیگ هجدهم و در هفته بیست و ششم باز شد و از آن بازی تاکنون در جریان بازی گلی دریافت نکرده است. در واقع سه گل آخری که گلر سپاهان دریافت کرده، با ضربه های پنالتی آرمان رمضانی ( هفته 26 لیگ هجدهم، دقیقه 66)، امین قاسمی نژاد ( هفته 29 لیگ هجدهم، دقیقه 5) و محمد نوری (هفته نهم لیگ نوزدهم، دقیقه 45) رقم خورده است.

نکته دیگر اینکه دو گل آخری که پیام نیازمند دریافت کرده، به اذعان کارشناسان اشتباه داوری بوده است. در دیدار برابر پارس جنوبی جم، سیدمهدی سیدعلی بدون اینکه برخوردی جدی میان بازیکن سپاهان و مهاجم حریف پیش بیاید، نقطه پنالتی را نشان داد و در دیدار هفته بیست و نهم لیگ هجدهم نیز در شرایطی دروازه نیازمند روی ضربه پنالتی قاسمی نژاد باز شد که علیرضا فغانی داور آن مسابقه، در آخرین مصاحبه اش پیش از ترک ایران، اعتراف کرد که به اشتباه خطای پورقاز و نقطه پنالتی را نشان داده است.

با این وصف و اگر دو اشتباه داوری علیه سپاهان در دیدار برابر شهرخودرو و پارس جنوبی رخ نمی داد، حالا آمار 940 دقیقه برای نیازمند ثبت نشده بود و او می توانست در دیدار برابر تراکتور امیدوار به بهبود رکورد 1194 دقیقه ای خود باشد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-11-03 18:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حبیب
يكشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۳۹
اتفاقا نیازمند این رکوردش را مدیون داوران است جایی که گل سالم ذوب آهن به سپاهان به اشتباه آفساید اعلام شد والا رکورد حسینی پا بر جا بود
۲
مجتبی
يكشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۰۷
کاش از گل صحیح ذوب آهن هم می نوشتی که نیازمند تو خواب شبش این رکورد رو هم نمی دید
۱
مهرداد
يكشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۰۷
گل ذوب آهن به سپاهان کاملا مردود بود چون قبل از اینکه توپ به مهاجم برسه و حرف از آفساید بشه ، بازیکن ذوب آهن روی مهدی کیانی خطا کرده بود

در تصاویر کاملا واضحه
اونایی هم که تو استادیوم بودند اصلا تعجب نکردند از تصمیم داور
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر