فهرست
اتفاق روز؛ بازگشت باشکوه هرکول جیبی
اتفاق روز؛ بازگشت باشکوه هرکول جیبی

اتفاق روز؛ بازگشت باشکوه هرکول جیبی

آی اسپورت – در روزی که استقلال بهترین نمایش فصل خود را ارائه داد، بی‎شک بهترین اتفاق برای کادر فنی و هواداران این تیم، بازگشت فوق‌العاده محسن کریمی بود. کریمی در تمرینات پیش فصل مصدوم شد و قبل از شورع لیگ هفدهم جراحی کرد تا منصوریان در تصمیمی عجولانه و البته از روی ناچاری نام او را از فهرست تیم در نیم‌فصل اول خط بزند. البته کریمی اعتقاد داشت که در میانه‌های نیم فصل بازخواهد گشت و می‌تواند بازی کند اما لیست استقلال باید خالی می‎شد و کریمی مناسب‎ترین گزینه برای قربانی شدن بود.

با استعفای منصوریان و آمدن وینفرد شفر، این نگرانی وجود داشت که سرمربی آلمانی قید کریمی را بزند و به دنبال جذب بازیکنانی باشد که روی آنها شناخت بیشتری دارد اما هرکول جیبی استقلال، در همان تمرینات روزهای اول دل شفر را به دست آورد. شفر برای پایان نیم‎فصل اول و استفاده از کریمی لحظه‌شماری می‌کرد و به محض اینکه پنجره نقل و انتقالات باز شد، چند دقیقه در جام حذفی به کریمی میدان داد. اما روز بازگشت بزرگ او همین امروز بود. کریمی امروز از ابتدا در ترکیب استقلال مقابل صنعت نفت قرار گرفت و در همان دقایق ابتدایی بازی گل اول تیمش را زد و برخورد توپ با پای او در صحنه گل دوم باعث شد تا ناظر بازی این گل را هم به اسم او ثبت کند. کریمی در دقیقه 67 هم یک گل دیگر زد تا با نظر ناظر بازی، در این بازی «هت‎تریک» کرده باشد. کریمی علاوه بر گلزنی، در این بازی بارها با حرکات دیدنی خود هواداران را به وجد آورد و حالا آنها امیدوارند تا این بازیکن ریزنقش و سرعتی، به همین روند ادامه دهد و به استقلال بیشتر از این‎ها کمک کند.

۱۰۰ ۹  
آی اسپورت
2017-12-24 18:57:00
نظر دهید

۹ نظر
خاطره الهلال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
دمش گرم اگه مصدوم نشه یکی از بهترین بازیکنان لیگ میشه!
ali
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
سوشا مکانی خدا سرش بوسید امروز نبود تو دروازه! وگرنه از همون راه که اومده بود بر میگشت!
سعید از خوزستان
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۱
این تیم هیچی نمیشه و در اسیا در برابر الهلال و الریان له میشه نباید زیاد جوگیر بشیم ما یه تیمی رو بردیم که 120دقیقه جلوی صدر نشین لیگ و بهترین تیم ایران مثل اسب بازی کرد.ولی برد خوبی بود ماهم میتونیم بعد از یک قرن شادی کنیم واسه صدر نشین لیگ خودمون رو لوس کنیم و کری بخونیم البته زیاد خوشبین نیستم و دوباره باید برگردیم جایگاه واقعیمون
۶ ۴
ali
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
از باشگاهی که اسپانسر و مدیر عامل و اقای گل و بازیکنش دزدن! از تو هوادرش بیشتر از این توقع نمیره، که هویت «سعید از خوزستان» رو جعل میکنی و به اسمش کامنت میذاری. حداقل کاری که ازت میاد همینه!!
احمد
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
تو اگه وجود داشتی با اسم یه تاجی کامنت نمیزاشتی... طرفدار تیم حقیر و سوگولی پایتخت
خاطره الهلال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
بی شرف و بی خانواده جا کسی نظر نده لنگی بی شرف.
Kean
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
تو که تابلوئه لنگی ،این برد اینقد بهت فشار آورده خودتو جای استقلالی جا زدی،راست میگی باید برگردیم جایگاه واقعیمون،شما هم برگردید جایگاه واقعیتون،لنگی ۱۰سال جام ندیده،ولی سوای این حرفا وجود داشته باش خودتو جای هوادار رقیب جا نزن
حامد
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
تیتر رو تورو خدا ببین
مگه وزنه برداره که میگی هرکول جیبی!!!
۳
**
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۱
باخت به نفت ولی سرورش با چهار تا گل پوکوندش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر