فهرست
درودگر: استقلال ایمیل استرا را نشان دهد
درودگر: استقلال ایمیل استرا را نشان دهد

درودگر: استقلال ایمیل استرا را نشان دهد

آی اسپورت – صادق درودگر که یک بار در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام درباره ماجرای بازگشت استراماچونی توضیحات عجیبی داده بود یک بار دیگر حرفهایش را تکرار کرد. او امروز در مصاحبه با فارس گفت: در این چند وقت من تلفنم بسیار زنگ می‌خورد به خاطر اینکه در بعضی از کانال‌های فضای مجازی شماره تلفنم را منتشر کردند و هواداران استقلال هر ساعت و دقیقه به من زنگ می‌زنند. برخی‌ فحش می‌دهند و بعضی‌ها اظهار لطف داشتند که من واقعیت‌ها را گفتم. قانون جذب در کائنات به این صورت است اگر سنگ پرتاب کنید سنگ دریافت خواهید کرد و اگر گْل پرتاب کنید گْل خواهید گرفت.

وی افزود: بعضی از هواداران استقلال محترمانه با من صحبت کردند و حق آنهاست که به آنها راست بگوییم نه دروغ.  مدیرعامل باشگاه استقلال اخبار را به صورت کامل به هواداران ارائه دهد که وقتی به سفرهای ترکیه و اروپا رفتند هیچ خبر و عکسی از اروپا به هواداران مخابره نشد. که مصداق این شعر حافظ است که؛ "خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد".

وی ادامه داد: ‌در دنیای نقل وانتقالات وقتی دو سایت خبر را می‌زنند که فلان مربی یا بازیکن را به تیم می‌آوریم که با این اخبار، سعی در بازارگرمی دارند.  بهتر است ایمیلی که استراماچونی به باشگاه استقلال زده است، را مدیران این باشگاه انتشار دهند و به مردم راستش را بگویند.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا سعادتمند با اجازه وزیر به اروپا رفته تا با استراماچونی مذاکره کند، عنوان کرد: مدارک را در اختیار مردم نمی‌گذارند و با فرافکنی و شلوغ کاری می‌خواهند هواداران را سر کار بگذارند. استقلال وقتی با مجیدی توانست دو مقام نایب قهرمانی را به دست بیاورد، خبر می‌دهند که مدیرعامل در اروپا با استراماچونی در حال مذاکره است. در این مذاکرات، بازیکنان، مربیان و کادر فنی هیچ اطمینان و امیدی به آینده خود ندارند و یا اصلا انگیزه‌ای برای بازی کردن برای آنها می‌ماند؟ برنامه‌ریزی مدیران باشگاه استقلال برای برداشتن فرهاد مجیدی بود. با 40 سال سابقه مدیریت در ورزش بازتاب عملکرد این مدیران نشان می‌داد که قرار بود چه اتفاقی رخ دهد.

درودگر تاکید کرد: اگر قرار است استراماچونی به ایران بازگردد خودم برای پیشواز به فرودگاه امام خمینی(ره) می‌روم و وکیل او می‌شوم. در حال حاضر 80 و خورده ای پرونده بدهکاری  با مبلغی 45 میلیون یورویی در فیفا از فوتبال ایران وجود دارد که این نشان از عدم مدیریت در فوتبال ایران است.

وی با اشاره به اینکه از جایی خبر دارم که متن ایمیل وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال چه بوده، گفت: وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال نامه داده است که ابتدا باید یک میلیون و 600 هزار یورو را به استراماچونی بدهید و سپس وزیر نامه بدهد که قانون عدم حضور مربیان خارجی در ایران ملغی است و سپس نماینده استراماچونی به قطر خواهد آمد و با باشگاه استقلال با قیمت جدید مذاکره خواهد کرد.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با رادیو جوان درباره اینکه هواداران باید همیشه حقیقت موضوع را بدانند، خاطرنشان ساخت: هواداران سرمایه یک باشگاه هستند. به آنها احترام بگذارید.اگر این هوادار ناراحت یا غمگین می‌شود و وقتی به من پیام یا فحش رکیک می‌دهد 70 درصد روی خودش تاثیر می‌گذارد و 30 درصد روی من مدیر. پس بهتر است تمام مدارک و ایمیل استراماچونی را منتشر کنید. مردم اگر حقیقت را از زبان مدیران بشنوند بسیار پذیرا خواهند بود چون مردم ما نشان دادند که در بدترین شرایط وقتی مشکلات را برایشان بازگو می‌کنیم آنها هم برای حل مشکلات با مسئولان همراه می‌شوند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-12 12:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹، ۱۴:۱۷
مگه این احمقها میفهمن ک سرکارن؟؟ تو ذهن اینا استرا از بچگی با عشق دوچرخه بزرگ شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر