فهرست
مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و کاوانی
مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و کاوانی

مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و کاوانی

آی اسپورت – ادینسون کاوانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن به شمار می‌آید و در بین هواداران این تیم از محبوبیت بالایی برخوردار است. کاوانی در  فصل جاری در بیشتر بازی‌های پاری سن ژرمن نیمکت نشین بوده است. عملکرد بسیار خوب ایکاردی باعث شده تا توماس توخل به این مهاجم آرژانتینی اعتماد بیشتری داشته باشد و از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

قرارداد کاوانی با پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید و او می‌تواند به صورت مجانی در زمستان از تیم جدا شود. اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه سخت به دنبال جذب کاوانی است و مدیر برنامه‌های این بازیکن هم مذاکره با اتلتیکو را تایید کرد. با توجه به آسیب دیدگی دیگو کاستا باشگاه اتلتیکو مادرید با هدایت سیمئونه سخت به دنبال کاوانی است و به نظر می‌رسد که این مهاجم اروگوئه‌ای با توجه به تجربه بالا و شم گلزنی زیادی که دارد بهترین گزینه برای کاستا خواهد بود.

اتلتیکو مادرید در فصل جاری رقابت‌های لالیگا عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. این تیم در آغاز هفته پانزدهم برابر ویارئال امتیاز از دست داد تا با ۲۶ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار گیرد و شرایط برای سیمئونه و تیمش سخت شود. در صدر جدول رده بندی لالیگا بارسلونا و رئال مادرید هستند که هر دو تیم ۳۱ امتیازی هستند.

     
آی اسپورت
2019-12-07 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر