فهرست
مشورت کرار به ایمن حسین؛ به استقلال نیا!
مشورت کرار به ایمن حسین؛ به استقلال نیا!

مشورت کرار به ایمن حسین؛ به استقلال نیا!

آی اسپورت – جاسم کرار خواهان تغییراتی در قرارداد خود با صنعت نفت آبادان شده است. او می‌خواهد قراردادش به دلار تنظیم شود و مدعی است اگر این اتفاق نیفتد دیگر در هیچ تیم ایرانی بازی نخواهد کرد. او می‌گوید به ایمن حسین که استقلال خواهان اوست مشورت داده و از او خواسته به این تیم و فوتبال ایران نیاید مگر با شرط‌های سنگین! گزیده‌ای از صحبت‌های او را بخوانید:

  • دیگر در هیچ تیم ایرانی بازی نمی‌کنم، موهای من در تیم استقلال و تراکتور سفید شد. آنقدر مرا اذیت کردند که می‌خواهم برگردم. روز گذشته ایمن حسین بازیکن ملی پوش عراقی به من زنگ زد و گفت می‌خواهم به استقلال بیایم. از من مشورت می‌خواست. به او گفتم اصلا نیا من به عنوان بازیکن تیم ملی در این ۹ سال آنقدر اذیت شدم که هیچ بازیکنی نمی‌تواند تحمل کند. به او گفتم اگر می‌خواهی به استقلال بیایی اول بگو ۷۰ درصد دلار بدهند و ۳۰ درصد را ماهیانه چک شخصی بگیر.
  • استقلال واقعا مرا مسخره خود کرد. چکی به من داد مثلا ۵۰۰ میلیون تومان معادل ۵ میلیون ریال. این چک را به بانک بردم، مدیر بانک به من می‌خندد و می‌گوید این چه چکی است. یا به من ماشین می‌دهد. من ماشین در هتل پارک کردم و به نجف رفتم وقتی برگشتم ماشین در هتل نبود. پیگیر شدم، گفتند از باشگاه آمدند و ماشین را بردند. ببینید چقدر مرا مسخره کردند.
  • در تراکتور هم اوضاع بهتر نبود. آجورلو من را تهدید می‌کرد که یا ۱۴۰ هزار دلار پولت را ببخش یا تهدیدت می‌کنیم و این مسخره است. از فوتبال ایران خیلی خسته‌ام، ولی ایران برای خانواده‌ام بهترین جای دنیا است.

البته شرایط فوتبال ایران این روزها خوب نیست اما مشخص نیست کرار با این همه مشکلاتی که مدعی است  داشته چرا 9 سال از عمر فوتبالی‌اش را در ایران سپری کرده است! کرار پیش از این چند بار دیگر هم اعلام کرده بود که دیگر در ایران بازی نخواهد کرد و یک بار هم فوتبال ایران را با کلماتی زشت و تحقیرآمیز به سخره گرفت اما هر بار بعد از یک نیم‌فصل یا یک فصل با اولین پیشنهاد راهی ایران شده است! ضمن اینکه در مشکلاتی که او مدعی آن است، بی‌انضباطی‌های خود هم نقش زیادی داشته اند. او در فوتبال ایران، سابقه درگیری با داور و بازیکنان خودی و حریف و اخراج‌های متعدد که بعضی از آنها مشکوک به عمدی بودن هستند را هم در کارنامه دارد.

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-07-31 17:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
SA ADI
سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۴
هر دم از این باغ بری میرسد. بهتر که فتح الله زاده در رابطه با حرف های کرار که اون زمان اتفاق افتاد بیشتر توضیح دهد آخه چطور بهش پنج میلیون چک دادی و ازش امضاء گرفتی که پانصد میلیون بهش دادی بعد رفته بانک دیده عجب کلاهی سرش رفته؟
....
سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
همه بازیکنانی که میرن کیسه به همین نتیجه ای که کرار رسیده میرسن
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر