فهرست
سپیدرود کریمی؛ نه گل می‌زند نه گل می‌خورد!
سپیدرود کریمی؛ نه گل می‌زند نه گل می‌خورد!

سپیدرود کریمی؛ نه گل می‌زند نه گل می‌خورد!

آی اسپورت - لیگ هجدهم در حالی برای سپیدرود رشت آغاز شد که این تیم اصلا شرایط خوبی از نظر مدیریتی نداشت و بازی‌ها را با نتایج ضعیف آغاز کرد. سپیدرودی‌ها لیگ را با خداداد عزیزی شروع کردند و این روزها علی کریمی را روی نیمکت خود می‌بینند.

علی کریمی که هدایت تیم قعر جدولی سپیدرود را بر عهده گرفت در اولین تصمیم خود تلاش کرد تا وضعیت دفاعی این تیم را سامان بخشد. سپیدرود بدون علی کریمی در لیگ برتر در ۵ بازی ۱۴ گل خورده بود که آمار بسیار بد برای این تیم بود. با آمدن کریمی به این تیم، سپیدرودی‌ها در ۴ بازی با هدایت او فقط ۲ گل خوردند. ۲ گلی که هر دوی آن‌ها در دقایق پایانی مقابل دو تیم تهرانی پرسپولیس و پیکان بود. ۲ کلین‌شیتی که سپیدرود با حضور کریمی در لیگ برتر و در دو بازی خانگی خود داشته، نشان می‌دهد که شرایط این تیم از نظر دفاعی بهتر از قبل شده است.

با وجود اینکه وضعیت دفاعی سپیدرود بهتر شده اما این تیم از نظر گلزنی از روزی که علی کریمی هدایت آن را بر عهده گرفته، ناکام بوده است. شاگردان کریمی در ۴ بازی که او هدایت این تیم را در لیگ برتر بر عهده داشته است، هنوز موفق نشده‌اند گلی را به ثمر برسانند. علی کریمی که با کسب ۳ امتیاز همراه با سپیدرود قعرنشین جدول رده بندی است اگر نتواند برای بحث گلزنی این تیم چاره‌ای بیندیشد، ۱۰۰ درصد تیم او به دسته یک سقوط می‌کند.

نود

  ۲  
آی اسپورت
2018-10-20 22:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
احسان
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۳
کریمی بخاطر سه سال حضور در کنار کی روش بعنوان زیر دست ، بخوبی تاکتیک های کی روش رو در سپیدرود پیاده کرده و تیم به فوتبال تدافعی روی آورده. حالا باید منتظر شد که کریمی فوت کوزه گری رو هم از استادش یاد گرفته یا خیر؟
۲
حجت
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۹
سپید رود با مربیگری علی کریمی فعلا برای نباختن و گریز از بحران کاملا تدافعی بازی می کند و با خوش شانسی کریمی بخاطر تعطیلی "دو خط در میان" لیگ فرصت زیادی برای استراحت و بدنسازی داشته . به امید اینکه خوش شانسی های کریمی ادامه داشته باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر