فهرست
اوضاع ناامیدکننده استقلال؛ شفر هم مقصر است
اوضاع ناامیدکننده استقلال؛ شفر هم مقصر است

اوضاع ناامیدکننده استقلال؛ شفر هم مقصر است

آی اسپورت - حال و هوای استقلال در این روزها چندان راضی کننده نیست و هواداران این تیم با شک و تردید فراوانی به آینده چشم دوخته‌اند. لیگ برتر کمتر از یک هفته دیگر آغاز می‌شود و آبی‌ها هنوز تیم‌شان را تمام و کمال در اختیار ندارند و تکلیف چند بازیکن اصلی این تیم هنوز مشخص نشده است.

وینفرد شفر سرمربی آبی‌ها نیز در این مدت آنطور که باید و شاید نتوانسته هواداران را به وجد بیاورد. او کسی بود که تیم رنجور منصوریان را به یکی از خطرناک‌ترین تیم‌های کشور تبدیل کرد و تا یک‌چهارم‌ آسیا هم پیش رفت اما در فصل نقل و انتقالات و آماده‌سازی انتظارها را برآورده نکرد.

استقلال برای بازی در سوپرجام آماده نبود و به همین دلیل زیر بار بازی کردن در این مسابقه نرفت تا مبادا شکست روحیه‌براندازی پیش از فصل نصیبش شود. آنها از 109 روز قبل اطلاع داشتند که قرار است در این دیدار به میدان بروند اما این اتفاق حادث نشد. یکی از مهم‌ترین دلایل، تعلل آبی‌‎ها در آغاز فصل آماده‌سازی پیش‌فصل بود. شفر و شاگردانش از چهارم تیرماه کار خود را آغاز کردند؛ دقیقا یک ماه پیش از اولین بازی در لیگ. این در حالی است که رقیب سنتی آنها یک هفته زودتر کار خود را آغاز کرد و اردویی کم‌نقص را در کرواسی به انجام رساند.

برانکو با تمهیداتی که اندیشیده بود یک اردوی پرفشار و به صرفه را برای تیمش مهیا کرد و چند بازی دوستانه هم در آنجا به انجام رساندند و حالا در تهران هم با برگزاری بازی‌هایی تدارکاتی خود را برای آغاز مسابقات‌آماده می‌کنند. در طرف مقابل استقلال بعد از چند تمرین با حداقل نفرات به ترکیه رفت و با اینکه 3 چهار بازی دوستانه هم انجام داده‌اند اما هنوز شرایط‌شان ایده‌آل و قابل قبول نیست.

شفر وقتی که پرسپولیس خود را آماده آغاز آماده‌سازی می‌کرد طی قراردادی که با شبکه سوئیسی بسته بود برای آنها کارشناسی مسابقات جام جهانی را انجام می‌داد و به همین دلیل دیر به تهران آمد و قتی برگشت ستاره‌هایش هر کدام به مشکل خاصی برخورد کرده بودند.

پیرمرد 68 ساله آلمانی در کنار توانایی‌های فوق‌العاده‌اش در این مدت یکی از مقصران دیر آماده شدن تیم بوده است. یکی از اصلی‌ترین مقصران حاضر نشدن استقلال در بازی سوپرجام هم همین مرد دوست‌داشتنی است!

 ایلنا

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2018-07-20 16:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حامد
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
حتی اگه شفر دیر اومده باشه مقصر مدیرعامل منسوب وزارت ورزشه.
۹ ۱
HHEE
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
با همین استدلال
حتی اگه شفر دیر اومده باشه مقصر مدیرعامله که وزارت ورزش منسوبش کرده و وزیر وزارت رو هم که دولت انتخاب کرده پس دولته مقصره، دولت رو هم که امثال تو رفتن بهش رای دادن نتیجه اینکه خودت مقصری.
از لحاظ ابلهانه و پوچ بودن نوع استدلال.
۷
حامد
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
حتی اگه شفر دیر اومده باشه مقصر مدیرعامل منسوب وزارت ورزشه.
۵
جعفر
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۵
امروز چند تا از عکس از شفر و فتحی سرپرست کیسه کشا دیدم داشتن شربت آبلیمو میخوردن. فقط نمیدونم چرا رو شربتها کف کرده بود
آرش6
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
تنها فرق بین شوفر و من داشتن مو هستش
۳
.
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
توانایی فوق العاده کدومه؟ منصوریان از این بهتر نتیجه گرفت در ضمن از اشتباهات وحشتناک داوری که به نفع شون بود چه در لیگ و چه حذفی غاف نشید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر