فهرست
نوازی: باز هم از داوری لطمه خوردیم
نوازی: باز هم از داوری لطمه خوردیم

نوازی: باز هم از داوری لطمه خوردیم

آی اسپورت – محمد نوازی بعد از شکست ۳ بر صفر تیم فوتبال شهر خودرو مشهد مقابل پرسپولیس اظهار داشت: خسته نباشید به دو تیم می‌گویم، چرا که فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند، مخصوصاً شهر خودرو که روی اصول بازی کرد. ما یک مقدار هم بدشانسی آوردیم و از اشتباهات ما پرسپولیس به گل رسید. به هر حال پیش می‌آید و تیم ما جوان است، اما به آن اعتماد داریم.

وی ادامه داد: فیلم و عکس بازی را دیدم و داور مقابل پرسپولیس یک پنالتی مسلم برای ما نگرفت. اگر در هر بازی داوران اشتباه کنند و حق ما را بخواهند بخورند این دیگر فوتبال نیست. باید با فوتبال خداحافظی کنیم!

مربی تیم فوتبال شهر خودرو افزود: در ۳ بازی از داوری لطمه خوردیم. این مسائل یک مقدار اذیت‌مان می‌کند. هر چقدر هم می‌گوییم باز هم این اتفاقات می‌افتد. خطایی که سرلک امروز انجام داد باید از سوی داور اخراج می‌شد. در سه چهار بازی است که ما لطمه می‌خوریم. در بازی‌های گذشته ما سه پنالتی برای حریفان‌مان گرفتند که کارشناسان هم گفتند که پنالتی گرفته شده علیه ما درست نبوده است.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-11-30 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹، ۲۱:۱۳
فقط یک احمق کیسه کش میتونه بعد این بازی بگه تیمش سرتر بود و پرسپولیس خوب بازی نکرد و تاکتیکی نداشت و داور باعث باخت شده...اوج حماقت و نادانی و توهم کیسه کشهای دوزاری هر روز مرزهای جدیدی درمی نورده
۷
Ali
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۵۶
خوبه تاکتیک‌نداشتیم سه تا‌رفت بهت اگه داشتیم که الان تموم‌سوراخای بدنت کیپ‌میشد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر