فهرست
سوژه روز؛ ردپای کی‌روش در درگیری کمال و برانکو
سوژه روز؛ ردپای کی‌روش در درگیری کمال و برانکو

سوژه روز؛ ردپای کی‌روش در درگیری کمال و برانکو

آی اسپورت – روز یکشنبه گذشته بین کمال کامیابی نیا و برانکو ایوانکویچ درگیری عجیبی در رختکن آغاز شد و همین امر باعث شد تا کامیابی نیا در زمان تمرین فوتبال درون‌تیمی برای تیم ذخیره‌ها بازی کند. ماجرایی که زمینه ساز غیبت کمال کامیابی نیا در تمرین روز دوشنبه بود و روز سه‌شنبه نیز برانکو در کنفرانس خبری خود رسما اعلام کرد این بازیکن در لیست بازیکنانش برای بازی مقابل سیاه جامگان غایب خواهد بود. کامیابی نیا برای زنده نگه داشتن شانس حضور در تیم ملی در سال منتهی به جام جهانی می‌خواهد در تمام بازی‌های پرسپولیس به صورت فیکس به میدان برود اما برانکو نگران وضعیت آمادگی و بهبودی این بازیکن است و نمی‌خواهد در مورد سلامتی او ریسک کند.

کمال هم می‌داند اگر در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور نداشته باشد کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی روی نام او برای همیشه ممکن است خط بکشد. گویا همین موضوع و ترس کنار گذاشته شدن از لیست کی‌روش مهمترین دلیل درگیری بین کامیابی نیا و برانکو بوده است.

 

خبر ورزشی

۶ ۷  
آی اسپورت
2017-08-16 11:45:00
نظر دهید

۷ نظر
امیر
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
کی گفته برای کیروش فیکس بازی کردن و خوب بازی کردن مهمه؟ - نمونه‌اش محسن مسلمان- اگه رو نیمکت یه تیم دسته دهم خارج کشور هم بشینی کیروش دعوتت میکنه به تیم ملی
ارمان
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
کمال دیگه خیلی پرو شده .
اگه نمیخوای همین اول فصل برو به سلامت .
وگرنه عین بچه ی ادم رفتار کن و به حرف سرمربی گوش بده.
حماقت
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
خبر ورزشی داره به سبک و سیاق 14 -15 سال پیش که احمدپور پدرِ بلاژویچ رو درآورد عمل می کنه ؛ یه حماقت مشئز کننده ای در این متن و نگاه نویسنده ش موج می زنه . کوتاه شدنِ دستِ آدم های نون به نرخ روز و باندباز و پورسانت بگیر از تیم ملی باعث شده از هر نامردی ایی فروگذار نکنند .
۷
پرسپولیس و اقعی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
پیغبر اسلام فرمود اگر کسی به عمد کاری کند که دیگران نسبت او گمان بد ببرند فقط خودش را سرزنش کند.نقل به مضمون

آخر قحطی تیتر بود ، انگار مسابقه ی تشویش اذهان عمومی گذاشتند و هر کس بیشتر مردم را نگران کند برنده است.هر تیتری فضا را بهم بریزد تیتر یک است.!!!

هر بازیکنی همه جای دنیا برای ملی پوش شدن مجبور است بازی کند ثابت هم بازی کند و کمال هم همینطور و چون اشتباه کرده بود و برانکو به حق برخورد کرد وقتی دید همه چی دارد خراب می شود عصبی شده ، همین!

بهتر بود تیتر بهتری انتخاب می کردی ، واقعا با زدن چنین تیتری ، آدم چطور میتونه فکر کنه!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر