فهرست
آخرین نمایش استقلال و پرسپولیس در قطر و عمان؛ برد
آخرین نمایش استقلال و پرسپولیس در قطر و عمان؛ برد

آخرین نمایش استقلال و پرسپولیس در قطر و عمان؛ برد

آی اسپورت – پرسپولیس و استقلال سه‌شنبه شب در کشورهای قطر و عمان به مصاف حریفان خود می‌روند تا دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر بگذارند. پرسپولیس در قطر مهمان السد است و استقلال در عمان! از الهلال عربستان میزبانی می‌‎کند.

کار سرخابی‌ها در بازی‌های سه‌شنبه شب آسان نیست اما آخرین حضور پرسپولیس در قطر و استقلال در عمان خاطرات خوبی برای این دو تیم رقم زده است. پرسپولیس آخرین بار در بازی برگشت مقابل لخویا در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیای فصل گذشته به قطر رفت. شاگردان برانکو در بازی رفت در ورزشگاه خالی آزادی، مقابل تیم قطری با تساوی بدون گل متوقف شده بودند اما در بازی برگشت با گل به خودی کیکه فلورس مدافع اسپانیایی حریف برنده شدند و به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کردند.

استقلال هم آخرین بار برای بازی آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل پیش به عمان رفت. آبی‌ها در آن بازی میهمان التعاون عربستان بودند و با یک تساوی هم به مرحله بعد صعود می‌کردند اما در نهایت با نتیجه 2-1 حریف خود را شکست دادند. جابر انصاری و کاوه رضایی دو گل استقلال زدند و استقلال با 11 امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کرد.

۱    
آی اسپورت
2018-02-18 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر