فهرست
نمایش خوب اشکان در شب باخت تراکتور
نمایش خوب اشکان در شب باخت تراکتور

نمایش خوب اشکان در شب باخت تراکتور

آی اسپورت - تراکتورسازی امروز در هفته نهم لیگ برتر در آبادان میهمان صنعت نفت بود و در نهایت نیز با حساب ۲ بر ۱ مغلوب شد. در بازی امروز تراکتوری‌ها با توجه به محرومیت انضباطی مسعود شجاعی، این اشکان دژاگه بود که بازوبند کاپیتانی را برای نخستین بار از آغاز بازی به بازو بسته بود. کاپیتانی اشکان برای تراکتوری‌ها چندان خوش‌یمن نبود و این تیم سرخ‌پوش در نهایت مقابل حریف آبادانی خود مغلوب شد.

با این حال کاپیتان امروز تراکتوری‌ها روز خوبی را پشت سر گذاشت و با یک پاس دیدنی زمینه‌ساز تک گل تراکتوری‌ها شد. دژاگه که در جریان بازی هفته هشتم لیگ مقابل استقلال خوزستان نخستین گل خود با پیراهن تراکتور را به ثمر رسانده بود برای دومین هفته متوالی در ترکیب این تیم موثر ظاهر شد و این در حالی است که وی در بازی تیم ملی با بولیوی نیز زمینه‌ساز گل دوم شاگردان کی‌روش شده بود.

دژاگه از روزی که به تراکتورسازی اضافه شده روندی صعودی در پیش گرفته و هفته به هفته بهتر از قبل شده است. ادامه این روند در آستانه جام ملت‌ها بهترین خبر برای سرمربی تیم ملی به شمار می‌رود. کاپیتان دوم تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و امیدوار است همراه با سایر ملی‌پوشان در مسیر شکست طلسم ۴۲ قهرمانی آسیا گام بردارد.

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-10-21 01:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حبیب تراکتوری
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
حاج صفی و دژاگه علیرغم دوری از تیم بدلیل تمرینات تیم ملی کاملا آماده و بهترین بازیکنان تیم بودند ولی استوکس خورده و خوابیده بود و اگر یک نیمه نیمکت نشین نمی شد دیگه خیلی خوش بحالش می شد و اصول مدیریتی هم همین رو اقتضا می کرد . از این بابت ایرادی به تقوی وارد نیست .
ایراد تیم نبود یک هافبک دفاعی جنگنده و توپ خراب کن ویک دفاع راست رونده است که براحتی آب خوردن کیانی و ایران پوریان را تقدیم رقیب کردیم و حالا باید نقی زاده را تحمل کنیم که یک تکل هم بلد نیست بزنه و در صحنه گل اول راحت دریبل میخوره و در گل دوم هم تا شش قدم میاد و عوض دخالت و یارگیری منتظر میشه توپ خودش بره بیرون. کاش لااقل سلیمی یا مهدی زاده را در این پست امتحان کنند. ضمنا فروزان هم به یک رقیب مثل اخباری نیاز داره مثل استقلال که دو گلر سطح بالا داره.
۲
اقای تاج هستم تو فدراسیون
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۲
به عنوان ی پرسولیسی میگم باخت اصن حق تراکتور نبود چون توپ میدون دسش بود فقط بد شناس بود 2 ....محسن فروزان در حد تراکتور نی حداقل این تراکتور ک الان رفته بخش خصوصی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر