فهرست
تاریخ پایان قرارداد کاپیتان پرسپولیس
تاریخ پایان قرارداد کاپیتان پرسپولیس

تاریخ پایان قرارداد کاپیتان پرسپولیس

آی آسپورت – تابستان سال گذشته و در حالی که سیدجلال حسینی تا پایان لیگ نوزدهم با پرسپولیس قرارداد داشت به خواست باشگاه بار دیگر پای میز مذاکره نشست و قراردادش را با این تیم تمدید کرد. در آن مقطع عنوان شد که سیدجلال تا پایان لیگ بیستم تمدید کرده است، اما اصل قرارداد تا انتهای لیگ بیست و یکم است. به عبارت بهتر کاپیتان پرسپولیس جدای از فصل جاری باید دو فصل دیگر هم در پرسپولیس بازی کند.

سیدجلال حسینی که با ۷ عنوان قهرمانی در لیگ برتر در حال حاضر پرافتخارترین فوتبالیست این رقابت‌ها محسوب می‌شود پس از اتمام لیگ پانزدهم با نظر مستقیم برانکو به پرسپولیس پیوست. مرد کروات به درستی دریافته بود برای قهرمان شدن نیاز به خط دفاع و دروازه مستحکم دارد و بر همین اساس هم سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند را به مجموعه پرسپولیس اضافه کرد. تصمیم درستی که ۷ جام قهرمانی شامل ۳ قهرمانی لیگ برتر، ۳ سوپرجام و یک جام حذفی را برای پرسپولیس به دنبال داشت.

سیدجلال حسینی هم با عملکردی مناسب و رهبری مقتدرانه خط دفاع پرسپولیس کمک شایانی به این قهرمانی‌ها کرد و گل تماشایی او به الجزیره امارات و گلی که به الدحیل زد از یاد هواداران تیمش هرگز پاک نخواهد شد.

کاپیتان متولد بهمن ماه ۱۳۶۰ است که تا پایان قراردادش با پرسپولیس ۴۱ ساله خواهد شد. بنابراین به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی با پیراهن پرسپولیس برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

شاید این فوتبالیست سرشناس اهل انزلی دوست داشت اواخر دوران بازیگری خود را در ملوان سپری کرده یا با پیراهن این تیم از فوتبال و مستطیل سبز خداحافظی کند، اما این امکان میسر نیست.

ملوان انزلی شرایط خوبی حتی در لیگ دسته اول نداشته و بعید هم به نظر می‌رسد به این زودی‌ها مشکلات فراوان این تیم دوست‌داشتنی و ریشه‌دار مرتفع شود. اما طرف دیگر قصه یحیی گل‌محمدی است. سرمربی کنونی پرسپولیس که در حال حاضر به سیدجلال حسینی اعتقاد دارد و حرفی در خصوص نخواستن او نزده است.

در همین رابطه خود سیدجلال حسینی خیلی کوتاه می‌گوید: «به شایعات پوچ و دروغ توجهی نمی‌کنم و خودم تشخیص می‌دهم چه موقعی خداحافظی کنم. در حال حاضر فوتبال تعطیل شده و سوژه جدیدی نیست و متأسفانه فرصتی برای شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان فراهم شده که اخبار بی‌اساس و پوچ منتشر کنند. فقط می‌توانم بگویم متأسفم!»

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2020-04-04 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر