فهرست
بمب بزرگ استقلال: امشب پژمان برمی‌گردد؟
بمب بزرگ استقلال: امشب پژمان برمی‌گردد؟

بمب بزرگ استقلال: امشب پژمان برمی‌گردد؟

آی اسپورت - مهمترین خرید استقلال در نقل و انتقالات این فصل لیگ برتر،‌ احتمالا امشب با این تیم قرارداد می‌بندد. پیشنهاد مالی پایین الاهلی قطر به منتظری برای فصل جدید، باعث شده او تصمیم به بازگشت به ایران بگیرد و با استقلالی‌ها به توافق برسد.

منتظری و استقلال، توافق اولیه را انجام داده‌اند و برای نهایی شدن آن امشب جلسه می‌گذارند. در صورت رسیدن به توافق نهایی در جلسه امشب، او به عنوان مهمترین خرید فصل آبی‌ها به تیم محبوبش برمی‌گردد و دوباره پیراهن استقلال را می‌پوشد.

آخرین فصلی که منتظری در استقلال بود، این تیم با شکستن رکورد بهترین خط دفاع تاریخ لیگ به قهرمانی رسید و پس از جدایی او، آبی‌ها دیگر قهرمانی را تجربه نکردند. حالا استقلالی‌ها می‌خواهند با برگرداندن مدافع تیم ملی، دوباره به روزهای خوب‌شان برگردند و با تیم جدید منصوریان، قهرمان لیگ شوند.

۱۲ ۸  
آی اسپورت
2017-06-17 14:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۸ نظر
تاج کبیر
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
بابا بسه این همه بزرگنمایی..زمان همین منتظری سیزدهم شدیم.یکی ازعوامل ۳گل زاید اشتباهات پژمان بود.دفاع خوبیه ولی رونالدو ومسی که نمیخوادبیاد هی بزرگش میکنید.این اغراق ها واسه هوادارای جوون واحساسی خوبه فقط.دوتاهافبک خوب میگرفتیم کلی ازمشکلاتمون حل میشد
بدجور ترسیدم
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
حرف مفت نزن پژمان بهترین مدافع تاریخ فوتبال ایرانه و تنها دفاع وسطی که دریبل زن هم هست در ضمن حالا که از زاید گفتی پژمان تو اون 4 برد پشت سرهم فیکس بود استقلال هفت گل که زد هیچ یه دونه گلم نخورد.بهتر از سید جلاله که فقط میزنه زیرش.
بمب افکن
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
ایول..طرف رفته حالشو برده حالا که توقطرمشتری نداره شده ناجی وبمب استقلال..پژمان بچه خونگرم وباشخصیتیه ولی مگه چندسالی که تواستقلال بود چندتا جام باهاش بردیم که حالا اینقدربزرگش کنیم.اومده دمشم گرم.ولی بازیساز ازنون شبم واجب تره
۸
تاج کبیر
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
من نگفتم پژمان بازیکن بدیه.گفتم مثل بختیاربزرگنمایی نشه..یه مدافع مگه قراره چکارکنه که بمب بزرگ بشه..ماالان به بازیکنایی مثل جباری یارضاییان نیازداریم
۵
مهرداد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۵
نمردیم و بهترین مدافع تاریخ ایران رو هم شناختیم- خخخخخ

درسته بازیکن خوبی بود ولی بهترین که باید بره وسط صف - در تمام دوران بازیش بهترین ایران نبوده قطعا - سید جلال بوده
۸
کیسه ام شش تا از العین خوردم
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
و هنوز پررو هستم خخخ
عیب نیست افتخار است
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
خوش آمدی پسر دوست داشتنی
۲
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
با تاج کبیر موافقم. استقلالی ها هم فوری گارد نگیرند در مقابل هر نقدی. تو از کجا میدونی استقلالی نیست که فوری انگ دورویی بهش میزنی. اتفاقا استقلال اگر یک خرید خوب داشته باشه همین منتظری است که دفاع بی سرو سامان استقلال را نظم بده. ولی دیگه بمب و موشک اش نکنید. بازیکن 34 ساله نهایتا یکی دوسال دیگه بتونه در اوج بازی کنه (لطفا مثال نقض نیارید، روال کلی را گفتم). قرار نیست به چشم سرمایه بهش نگاه بشه. مثل سید جلال که او هم سنش بالا رفته و جانشینانش از الان باید مشخص باشند. در ضمن فراموش نکنید که پژمان منتظری واسه این داره برمیکرده که در قطر از پول دیگه خبری نیست و از نداشتن پیشنهاد داره بر میگرده. لطفا فراموش نکنید این منتظری همونی است که در کورس قهرمانی استقلال و در نهایت نیاز استقلال بخاطر پول وسط فصل استقلال را رها کرد و رفت قطر. لطفا بی جهت کسی را بزرگ نکنید وقتی که دود همچین اشتباهاتی هنوز داره به چشمتون میره. همین رفتارها و بزرگنمایی ها و ناجی ساختنها باعث تحمیل شیشعلی شومنیان به استقلال شد و انداختتون تو رو دربایستی که تا قیامت ازش حمایت کنید.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر