فهرست
شواهد تازه‎؛ فغانی ممنوع‌التصویر است؟
شواهد تازه‎؛ فغانی ممنوع‌التصویر است؟

شواهد تازه‎؛ فغانی ممنوع‌التصویر است؟

آی اسپورت – به رغم تکذیب خبر ممنوع التصویری علیرضا فغانی در رسانه ملی و اعلام احسان شیعه برای دعوت از این داور به شبکه ورزش، همچنان این شائبه وجود دارد که او ممنوع التصویر است. عدم اعزام هیچ دوربین تلویزیونی به فرودگاه امام برای استقبال از آنها، این شائبه را ایجاد کرد که این داور برای دست دادن با همسر دوست اروگوئه‌ای‌اش و انتشار عکس‌های آنها در فضای مجازی با ممنوعیت تصویری از سوی رسانه ملی مواجه شده است. فغانی کارمند شهرداری است و رسانه‌های شهرداری تهران به شدت در این باره نوشتند.

رسانه ملی این خبر را تکذیب کرد اما در واکنش به این تکذیب، همشهری ورزشی دلیل جدیدتری برای اثبات خبر برخورد سرد رسانه ملی با داوران افتخار آفرین ایران منتشر کرده است. آنها نوشته‌اند:«فغانی روز گذشته در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حاضر شد و دو دیدار مستقل داشت اما هیچ یک از این دیدارها هم پوشش رسانه‌ای درستی نداشته‌اند.» البته فغانی مصاحبه رادیویی کوتاهی در این مدت داشته که آنجا هم دوباره حرفی زده که خیلی به مذاق صاحبان رسانه ملی خوش نمی‌آید و درباره عکس منتشر شده در فرودگاه از خود توضیح داده است.

 

خبر آنلاین

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-07-19 13:07:00
نظر دهید

۴ نظر
سعید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
الان داره فوتبالش از ش ورزش پخش میشه گاگول
۳
jabi
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
اگه به خاطر یک عکس ممنوع التصویر شده همون بهتر.بذار آقایون دلواپس از این عکسا ببینن و از حرص و درد بمیرن.
۸
ایرانی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
اون روزی که یه پنالتی برا سوریه گرفت جیره خوار معرفی میشد و انواع گروه ها از اصلاحات تا سلطنت تا لیبرال انواع فحاشی نصیب خود و خانواده میکردند .اون روز نه سایتی هوادارش بود نه پیجی ولی امروز شده قهرمان چون که مطابق میلشون هستی .این جماعت پروژه رد شدن و تصفیه حساب سازمانی رو خوب بلدند
مارال
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
افتخار ایران ممنوع التصویر شه دیگه توبره والا !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر