فهرست
طاهری: ژوزه اصلا حاضر به مذاکره نیست
طاهری: ژوزه اصلا حاضر به مذاکره نیست

طاهری: ژوزه اصلا حاضر به مذاکره نیست

آی اسپورت - علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز با ایسنا مصاحبه کرد و درباره اتفاقات و شایعات اخیر در باشگاه پرسپولیس توضیحاتی داد. او هم خبر بد داشت و هم خبر خوب. مهم‌ترین بخش‌های مصاحبه او را بخوانید:

-هیچ توافقی با ژوزه نکرده‌ایم. اصلا بحث توافق مطرح نیست، زیرا وکیل او تا به امروز حاضر به گفت‌وگو درباره این موضوع نشده است. این شایعه صحت ندارد. پرونده مانوئل ژوزه در حال‌ بررسی است و ما هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا کمترین آسیب به باشگاه وارد شود.

-اختلافی میان برانکو و آقای کی‌روش وجود ندارد. آن چیزی که مطرح است بیشتر به خاطر تفاوت نظرها است. یک مربی نظرش و نقد فنی ‌اش را مطرح کرده و فکر نمی‌کنم به خاطر این مسائل اختلافی وجود داشته باشد. مثل این می‌ماند که شما از باشگاه پرسپولیس انتقاد کنید. ما هم این انتقاد را می‌پذیریم. بنابراین برانکو و کی‌روش با هم اختلافی ندارند که بخواهیم این اختلاف را حل کنیم. ما به عنوان باشگاه پرسپولیس حمایت خود را از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران اعلام می‌کنیم و بر این باوریم الان هم که تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند به نوعی یک تیم‌ ‌ملی هستند، زیرا آنها هم نماینده ایران محسوب می‌شوند.

- با توجه به شرایطی که باشگاه دارد ما درآمدی به جز سامانه هواداری نداریم. به همین دلیل تا به امروز با کمک این هواداران تمام هزینه‌های جاری تیم را پرداخت کرده‌ایم و امیدواریم که آنها با ورود به موقع به این سامانه ما را در تامین این پول کمک کنند تا تهدیدی متوجه باشگاه پرسپولیس نشود.

-خبر فروش بلیت‌ها به یک فرد عامنی کذب است. چرا باید چنین کاری را کنیم؟ ما در عمان کارهای اجرایی فروش بلیت را به یک ایرانی دادیم تا بلیت‌ها را به ایرانیان مقیم این کشور بفروشد. آن فرد هم ایرانی است و ما هم قرار نیست که ۲۵۰ میلیون تومان بگیریم.

-زمانی که قصد داشتیم قرارداد این بازیکنان را فسخ کنیم یک فرایند را طی کردیم و با بررسی‌هایی که واحد حقوقی باشگاه انجام داد به طور کامل قرارداد این بازیکنان را فسخ کردیم تا آنها دیگر در آینده نتوانند شکایتی کنند. مطمئن باشید که این بازیکنان اوکراینی در آینده نمی‌توانند مشکلی برای باشگاه ایجاد کنند. ما قرارداد آنها را به صورت قانونی فسخ کرده‌ایم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-19 12:24:00
نظر دهید

۱ نظر
ایرانی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
بااون رفتاری که شماباهاش کردیدمنم بودم پوستتونو میکندم
مدیریتم ارزوست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر