فهرست
تکذیب استقلال؛ ستاره‌های‌مان سرباز نمی‌شوند
تکذیب استقلال؛ ستاره‌های‌مان سرباز نمی‌شوند

تکذیب استقلال؛ ستاره‌های‌مان سرباز نمی‌شوند

آی اسپورت – امروز برخی رسانه‌های ورزشی از احتمال حضور امید نورافکن و سیدمجید حسینی در تیم تراکتورسازی به دلیل مشمولیت سربازی تبریز خبر دادند. اما نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

عبداللهی،‌ درخصوص اینکه آیا حسینی و نورافکن سرباز هستند و در نیم فصل از استقلال جدا می‌شوند، گفت: «نه تنها این دو بازیکن بلکه چهار بازیکن دیگر هم دانشجو هستند و در تیم ما بازی می‌کنند، حسینی و نورافکن گواهی اشتغال به تحصیل دارند و دلیلی بر جدایی آنها از استقلال وجود ندارد. مدارک آنها موجود است و همانطور که گفتم ۶ بازیکن ما در حال تحصیل هستند که اگر مشمول خدمت سربازی هم باشند با برگه اشتغال به تحصیلی که به سازمان نظام وظیفه ارائه کردند مشکلی برای همراهی استقلال ندارند.»

سرپرست استقلال درخصوص اینکه آیا تراکتورسازی پیشنهادی به باشگاه استقلال برای جذب این نفرات داده است یا خیر، گفت: «تراکتورسازی هیچ وقت چنین کاری نمی‌کند چون نه تنها استقلال بلکه در همه تیم‌ها بازیکنان دانشجو حضور دارند و با گواهی اشتغال به تحصیل بازی می‌کنند. بازیکنی راهی تیم تراکتورسازی می‌شود که دانشجو نباشد و گواهی اشتغال به تحصیل هم نداشته باشد و مشمول قانون سربازی شود.»

۹۳ ۱  
آی اسپورت
2017-11-22 13:55:00
نظر دهید

۱ نظر
90
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
کار باشگاه مفت خور سازی زیراب زنیه چشم باز میکنین میبینیم بازیکنانمون سرباز شدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر