فهرست
۱۱ مرد یحیی؛ به سوی یک چهارم؟
۱۱ مرد یحیی؛ به سوی یک چهارم؟

۱۱ مرد یحیی؛ به سوی یک چهارم؟

آی اسپورت - سرخپوشان پایتخت در حالی وارد ورزشگاه اجوکیشن سیتی شدند که با ترکیبی مشابه بازی قبلی به مصاف شاگردان ژاوی ارناندس می‌روند و صعود به یک چهارم نهایی را جستجو خواهند کرد. نکته جالب این است که باوجود حضور سیدجلال حسینی در نشست خبری، او در ترکیب اصلی سرخ ها حاضر نخواهد بود و از روی نیمکت بازی را آغاز می‌کند. اما یحیی در این بازی مانعی از جهت مصدومیت نداشته و می‌توانست از تمام بازیکنانش بهره ببرد.

 

 ششمین بازی لک در پرسپولیس

در این بازی حامد لک در پنجمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در سودای یک شب رویایی مقابل السد خواهد بود. چهارمین کلین شیت او می‌تواند طلایی ترین شب فوتبالی‌اش را رقم بزند و باید دید مقابل خط هجومی قدرتمند حریف اینبار چه نمایشی به جا خواهد گذاشت.

 

تکرار کلین شیت برای صعود بزرگ

در خط دفاعی بار دیگر زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان شکل خواهد گرفت و در سمت راست سیامک نعمتی و در سمت چپ نیز سعید آقایی حضور خواهند یافت. سیدجلال حسینی علیرغم حضور در نشست خبری در این بازی نیمکت نشین خواهد بود.

 

بشار - پهلوان؛ پاتک به کازورلا و عفیف

در خط میانی بار دیگر کمال کامیابی‌نیا نیمکت نشین است تا زوج احمد نوراللهی و میلاد سرلک در کنار بشار رسن و احسان پهلوان برابر حریف قرار گیرند. بشار رسن و خصوصا پهلوان نمایشی موفق برابر الشارجه به جا گذاشتند و تکرار آن مقابل السد شاید بتواند کار سرخپوشان را برای دستیابی به نتیجه مطلوب‌تر در مسیر هموارتری قرار دهد.

 

چشم یحیی به ساق های عیسی

در خط حمله نیز شاهد حضور زوج وحید امیری و عیسی آل کثیر خواهیم بود. دو بازیکنی که برابر الشارجه اولین گل خود را در این تورنمنت به ثمر رسانده‌اند و اکنون با روحیه‌ای بالا آماده این بازی بزرگ خواهند بود.

 

نیمکت پرستاره پرسپولیس

سرخ ها روی نیمکت مهدی عبدی، سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری و... را در اختیار دارد و می‌تواند از ان ها در طول بازی بهره ببرد.

 

ترکیب پرسپولیس در مقابل السد: حامد لک، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل کثیر

 

ورزش سه 

۳    
آی اسپورت
2020-09-27 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر