فهرست
اعتراضات رونالدینیویی و گربه‌رقصانی‌های اروپایی
اعتراضات رونالدینیویی و گربه‌رقصانی‌های اروپایی

اعتراضات رونالدینیویی و گربه‌رقصانی‌های اروپایی

آی اسپورت - استقلالی‌ها راهش را یاد گرفته‌اند. استقلالی‌ها که می‌گویم احتمالا بیشتر بعضی مدیران زبل استقلال است و البته چندتایی هوادار که احتمالا زیاد سرشان شلوغ نیست. اگرنه، این که سر صبح راه بیفتی بروی خیابان سئول جلوی وزارت ورزش بایستی و به وزیر فشار بیاوری، همت و نیتی می‌خواهد و باید پشت صحنه خوب همه چیز هماهنگ شده باشد تا کار جلو برود. تا جایی که یادمان می‌آید قبلا حتی برای حمایت از فتح‌الله‌زاده هم از این اجتماعات می‌شد. زمان خود حاجی هم گاهی یک دسته از هوادارها جمع می‌شدند و می‌رفتند شعار می‌دادند که آقا بودجه بدهید. آقا برای استقلال بازیکن بیاورید. الان هم مشخص نیست که استقلالی‌ها دقیقا چی می‌گویند. این که وزیر پرسپولیسی است؟ خب یک زمانی رئیس‌جمهور هم استقلالی بوده. الان که پرسپولیس اصلا از گرفتن بازیکن محروم است. آن‌وقت این دوستان استقلالی از کجا به این نتیجه رسیده‌اند که باشگاه دارد خیلی خوب عمل می‌کند و مدیران با درایت و قاطعیت مدیریت می‌کنند و مشکل از وزارت ورزش است. چرا این اعتراضات جلوی باشگاه انجام نمی‌شود؟ چرا هیچ‌وقت علیه پندار توفیقی کسی تظاهرات نکرد؟ کلا یک جای کار می‌لنگد یا هواداران خیلی باهوشند و چیزهایی را متوجه می‌شوند که هیچ‌کس دیگری متوجه نمی‌شود؟

الان مساله‌مان با آقای الله‌کرم و گره‌شان هم همین است. اساتید آمدده‌اند امضا جمع کرده‌اند که رفتن خانم‌ها به ورزشگاه آزادى و تماشاى تصویرى(؟) مسابقه فوتبال ایران با اسپانیا و پرتغال زیرپاگذاشتن امنیت اخلاقى و اجتماعى جامعه بوده و رئیس تامین استان تهران به‌دلیل سوء تدبیر باید برکنار شود. اولا چرا حالا؟ یعنی چرا دوستان همان موقع یادشان نیفتاد که دلواپس شوند. بعد هم این که چرا استاد و دوستانش هم مثل استقلالی‌ها اعتراضات رونالدینیویی می‌کنند؟ یعنی یک جای دیگری اتفاقاتی می‌افتد و اینها یک جای دیگری اعتراض می‌کنند. در همین چند ماه گذشته مملکت کلی بحران داشته. از بالا رفتن قیمت ارز تا بی‌آبی و بی‌برقی و گرانفروشی بعضی‌ها که ارز دولتی گرفته‌اند و صدا و سیما که خوراک دام وارد کرده و حداقل صد تا مساله دیگر که مردم را ذله کرده. آن‌وقت جالب نیست که بزرگواران همه اینها را ول می‌کنند و قابل اعتراض و امضا نمی‌بینند و صاف می‌روند به این که خانواده‌ها رفته‌اند استادیوم فوتبال نگاه کرده‌اند و دو تا جیغ کشیده‌اند معترض می‌شوند؟ به قول آقای جهرمی، نباید فکر کنیم که یک اتاق‌های خیلی خوشفکری پشت صحنه‌اند و دارند تلاش می‌کنند تا ذهن مردم از فساد و تخلفات مالی منحرف شود؟ 

آقای گرشاسبی گفته بیرانوند از 8باشگاه پیشنهاداتی برای جذب دارد که اکثر آنها تیم‌های خوب اروپایی هستند. آقای گرشاسبی بده بره. به این فکر کن که الان ادن آزار (یا هازار یا هازارد) هم هست پیشنهاد ندارد که بیشترشان باشگاه‌های خوب اروپایی باشند. بعدش هم این بیرانوند اول آخرش دردسر است. یادتان هست برای این که به پرسپولیس بیاید چه گربه‌ای می‌رقصاند و چه مکافاتی داشتیم تا قرمزپوش شود. الان هم ول‌کن نیست تا برود. یعنی اگر بماند مکافاتش بیشتر از این است که برود. بگذارید برود به یکی از آن تیم‌های خوب اروپایی ببینیم چه می‌کند. ما که امیدواریم موفق شود و باشگاه بعدی را هم کچل نکند.

این روزها که رئیس‌جمهور کرواسی توی بورس است و عکس کابینه کرواسی که همه وزرا لباس تیم‌ملی را پوشیده‌اند دست به دست و کانال به کانال می‌چرخد، ذکری کنیم از دولتمردان خودمان و تذکری بدهیم که این همه تعارف دارند و برای تحویل گرفتن تیم‌ملی این‌قدر معذب‌اند. آقای روحانی، وزرای محترم به جان عزیزتان هیچ‌طوری نمی‌شود یک بار کت‌و‌شلوار را دربیاورید و لباس تیم‌ملی تنتان کنید. که یک بار بروید استادیوم بازی تیم‌ملی را تماشا کنید. حالا به اندازه رییس‌جمهور کرواسی که نه ولی ما قول می‌دهیم مردم تشویق‌تان کنند و همه از دیدن‌تان روحیه بگیرند. اینها گفتن ندارد والا.

همشهری ورزشی

۲۰ ۱۲  
آی اسپورت
2018-07-15 17:45:00
نظر دهید

۱۲ نظر
ناشناس
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
چون مدیران رو عمه ی من انتخاب نکرده وزیر ورزش انتخاب کرده چون ابراهیمی به خاطر پول رفت در صورتی که عین این اتفاقات سال نود و یک افتاد و وقتی استقلال مدعی قهرمانی در آسیا و لیگ بود ستاره هایش به خاطر پول رفتند اون وقت سروش که طبق ادعای روزنامه ی پیروزی با سه میلیارد رفته و استقلال پول نداره چون آقایان یک گلابی را مدیر گذاشتند که پول به بویان میده به نظر شما که تقصیر عمه ی من که نیست ؟
@
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
لابد عمه جنابعالی هزینه 25 میلیاردی دوتا بازیکن خارجی رو تقبل کردن؟
۲
ساسان
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
به چند دلیل کاملا مشخص: 1- مذاکره رییس جمهور با ترکیه برای ماستمالی تخلف اشکار جعل سند که به احتمال زیاد با مشاوره با وزیر ورزش بوده. 2- فیلم منتشر شده از پسر وزیر ورزش در حال خوشحالی از باخت استقلال وشایعه دخالتش در انتقال ترابی 3- نامه نکاری برای حل مشکل سربازی چند بازیکن از جمله ترابی در حالیکه همه می دانند ترابی براش اخیرا مشکل سربازی پیش امده 4- در حالیکه بدهی پرسپولیس، پارسال دو برابر استقلال اعلام شده بود این تیم بدون هیچ مشکلی قرار دادهای کلان میبنده ولی استقلال توان تمدید نداره که دراین باره خود مدیران استقلال هم مقصر هستند ولی شایعه کمک وزارت به پرسپولیس با توجه به موارد بالا هوادار استقلال را تحریک کرد
مرتضی سلطان
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
وقتی عقل و منطق پشت کاری نباشه میشه همین ..
به این جماعت میگن هوچی گر، علاف، دلواپسان دوزاری..
شیث اسطورست
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
هیچ رییس جمهوری استقلالی نبوده همون احمدی نژاد فیلمش هست که تو یک جلسه ای میگه "چرا 6 تایی ها به جلسه نیامدند " ؟!
.
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
نه دیگه هرچی دروغ بگین و جعل کنید نمیتونید از مموتی اعلان برائت کنید کیسه ها
۱
شیث اسطورست
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
هیچ رییس جمهوری استقلالی نبوده همون احمدی نژاد فیلمش هست که تو یک جلسه ای میگه "چرا 6 تایی ها به جلسه نیامدند " ؟!
۹
ناصر
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
جناب رحمانی خوابی؟؟؟؟ چندبار این طرفدارها بگن افتخاری و توفیقی رو نمبخوان؟ تو دو فصل گذشته چندبار این رو از وزارتخونه خواستن که اینارو بردارن؟؟ ولی وزارتخونه دست به اینا نمیزنه ...‌اون وقت نتیجه چی میشه؟ ابتدای فصل رو استقلال بخاطر مدیریت دوستان از دست میده ... بعد که دیگه تقریبا نیم فصل از دست رفت و تکلیف قهرمان مشخص شد اون وقت دوستان به نوچه هاشون‌مجوز میدن که حالا برا استقلال هم‌یه کاری بکنید ...
همون‌دو فصل پیش اینا میرفتن‌ و یه کسی که‌مستقل از این بود میومد حل بود
***
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
الان این چی بود؟ از هوچی گری هوادارای بیکار استقلال رسید به التماس و درخواست به گرشاسبی واسه رضایت نامه دادن به بیرانوند!!
edi
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۵۲
جناب نویسنده محترم آی اسپورت!شمایی که با خبر ورزشی یک مدیریت یکسان و خط مشی یکسان دارین!بزرگی میگه من با انگشتم به ماه اشاره می کنم و احمقی ماه را در نوک انگشت من می بیند...حمایت وزارت و دولت و سنگ اندازی های زیادی که در راه آماده سازی استقلال پیش اومده و همه ناشی از یکجانبه نگری وزارت هست اظهرمن الشمسِ.به مدیریت اعتراضی نمیشه چون اعتراضات زیادی شده و جوابی دریافت نشده.پس باید سر این غول رو هدف گرفت.حمایت یکجانبه روشن تر از این که با پول های دزدی حاج حسین دوتا از بازیکنای تیم ملی رو شبانه بیدار می کنن و به هرکدوم ۷۰۰ میلیون پرداخت میشه تا تازه بیان واسه مذاکره و به تاج نرن؟روشن تر از این که تیمی با این همه بحران مدیریتی و جعل و تهدید به مسر امتیاز و سقوط با آرامش کامل به اردو میره و یارگیری می کنه ولی تیمی که محروم نیست هزار و یک مشکل بوجود میاد؟وقتی مشکلات مدیریتی تیم تاج رو میبینن و همچنان حمایت میکنن از مدیران نالایق آیا این در راستای تخریب تیم نیست؟
۴
محمد
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۵:۴۸
آقای نویسنده نامحرم چی رو خواستی با این چرت و پرت ها ثابت کنی آقا توجه کنین وزیر داره تو کار استقلال سنگ اندازی میکنه این دگه کاملا روشن هست شما هم با آین چرندیات ماله کشی نکنین لطفا
Kian
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
نویسنده رنگی لنگی!!ما با مدیران تحت سیطره ی همین وزارت مشکل داریم،از نظر شما مهم نیست وزیر رنگی باشه،چون به خیال خودت رییس جمهور قبلی رنگی بوده؟ اولا که اگه رییس جمهور قبلی استقلالی هم بوده باشه هیچ وقت برای استقلال نرفت التماس خارجی ها ،درحالی که رییس جمهور فعلی بخاطر تیم محبوب حکومت به ترکیه ای ها التماس کرد و رییس جمهور اسبق بخاطر سوگلی حکومتی به قطری ها،بعدشم شما که اینقدر زرد نویسی باید بدونی همین اخیرا هم فیلم کری خوانی رییس جمهور قبلی برای استقلال هم منتشر شد،در ضمن وقتی پرسپولیسیا ریختن جلوی در وزارت و شعار میدادن کجا بودی،اونا که یه ماه پیش رفته بودن،شرف گوهر نایابی هست،سعی کنیم #بی_شرف نباشیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر